Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ráfröccsent egy kis kávé a...

Ráfröccsent egy kis kávé a rajzomra. Tudok vele kezdeni valamit, vagy kuka?

Figyelt kérdés
Nem rendes kávé, hanem porkávé, de azért meglátszik a nyoma...valamivel el lehet tüntetni, vagy veszett az ügy?:/

2015. nov. 27. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vond be azt is a rajzodba!
2015. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam,de totál nem passzol a témájához,plusz fekete rajz...

Azért megpróbálok kitalálni valamit,hátha kisül belőle egy jó plusz.Köszi a választ!

2015. nov. 27. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Add címnek, hogy a nem kívánt kávé csepp. És add el milliókért.
2015. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nem tudom, mennyire halvány a volt, de ha fekete-fehér fénymásolatot csináltatsz, akkor el tudja tűntetni a kávéfoltot azt hiszem. Ha nem túl erős színű
2015. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*volt helyett folt:)
2015. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet! :)
2015. nov. 28. 00:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékba szánod a rajzot? Ha igen, ez esetben túl sok újat sajnos nem tudok hozzátenni a fenti javaslatokhoz.


Amennyiben viszont nem, akkor némi digitális utómunka segíthet. Beszkenneled vagy lefotózod és a Photoshop/Gimp vagy más képszerkesztő javítóecsetjével kiszedheted belőle a foltot, vagy akár át is színezheted, hogy "beleolvadjon" a környezetébe.

2015. nov. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,ajándékba lenne. Most, hogy utólag elnézem, rengeteg hibát látok benne.Szerintem újra megcsinálom majd...:)
2015. nov. 28. 04:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!