Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudom átfesteni a...

Hogyan tudom átfesteni a ruháimat akrillal?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy ruhafestésre is alkalmas az akrilfesték és volna egy-két ruhám, amit beszeretnék festeni. De nem tudom, hogy hogyan fogjak hozzá..

Van itt olyan, aki megosztaná velem akrilos-ruha átfestéses tudását? :D :)



2016. febr. 7. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor azt írják, hogy akrillal is lehet ruhát festeni, nem arra gondolnak, hogy rózsaszínből kék lesz. Hanem díszítő minta festésre.


Én festettem már akrillal pólóra, a minta egy kicsit keményebb lett.

2016. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az akril gumis jellegű anyagként szárad..
2016. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. :D Csak azért gondoltam, hogy alkalmas rá, mivel láttam ,hogy osztálytársaim a nadrágjukat festik át vele és nagyon jól nézett ki. :D
2016. febr. 12. 05:04
 4/5 anonim ***** válasza:
A farmer az talán kivétel,mert erős anyag, egyébként az akril elég jól fog és nehezen jön ki. Én normálba festek akrillal,de van nadrág,amit megfogott. Szóval nem tudom,hogy most mintát vagy mit szeretnél.
2016. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mintát, csak átfesteni. Pl kéket feketére.
2016. febr. 12. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!