Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok, valamilyen véleményt...

Tudnátok, valamilyen véleményt mondani a versemre? Első próbálkozás és eléggé kezdetleges. Mindenkinek zöld pacsit adok, annak is aki lehúzza kicsit szomorú hangulatú, de nem vagyok emo, vagy érvágós, szimplán csak szomorú 17 vagyok

Figyelt kérdés

EGY HIÁBAVALÓ LÉLEK



Add a kezed

Mutasd az ajtót

Nem tudom megállni

És Tovább várni

Valaki mondta

Légy ami vagy nekem

Legyünk öregek, hidegek, halottak egy gyilkossági helyszinen

Bár szavakkal nem írható le mennyire szeretlek

Okok sincsenek, hogy miért ne menjek


Adj egy kötelet

S köss hozzá az álmomhoz

Adj reményt

Hogy végre feladhassam

Akár itt most

Megkötözhetsz, kikötözhetsz

És meghalhatok

Okok sincsenek, hogy miért ne menjek

Ám ezek egytől egyik, szép lassan eltűnnek


Belefáradtam a várakozásba

Elegem van azon részemből

AMely egy tökéletes hazugsággá tesz

De órákból napok lesznek

S Vigyázz, hogy mit dobsz el

Hogy ott legyél, mikor felfogod,

Számomra nincs más dolog


Nincs miért élnem

Ha szívemet kitépted

Egy utolsó találkozás

Majd Kersztbe vágok

És akkor a csalódásom

Az isten adta létben

Szerte foszlik,

S Testem, a földanyával találkozik.



2016. márc. 24. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját magad vigasztalására pont megfelelő lesz, mutogatni nem kell. Az "egyik" szóról pedig a hasonlóan vicces "iklet" jut eszembe (és igen, tudom, hogy a gonosz mobilod átírta és amúgy is csak elütés még ha nincs is egymás mellett a két betű, meg nem is ez a lényeg, hanem a művészet).
2016. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A rímekkel kezdj valamit szerintem. Nem rosszból,de döntsd el,hogy AA vagy AB rímet használsz. Vagyis hogy két sor rímel az utolsó két sor pedig másra. (Pl: szeret-keres, ez két sor alatt rímel) vagy pedig van a másik lehetôség,hogy minden második sor rímel. (Pl szeret-akar-keres-magad) remélem érted,mit akarok mondani. Egyébként a vers témája maga nem rossz. Ha akarsz írj privátot,gyakorlott dalszöveg író vagyok!:) sok sikert!! Ui a versírás nagyon jó módja annak,hogy kiadd azt ami benned van!:)
2016. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Crisopher ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy első próbálkozás, meg eléggé elcsépelt téma, szerintem egész tűrhető. Lehetne még fejlődni, de erre mondom azt, hogy van is mire építeni.
2016. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Rossz.


Semmi, de semmi művészi nincs benne. Még ha ez téged nem is vigasztal, ez az igazság.

Egy unalmas, képzavaros, értelmetlen, sekélyes, művészieskedő vinnyogás az egész.


Ráadásul, annyit minden vers megérdemel, még a rossz is, hogy ne helyesírási hibákkal tarkítottan lökjük már az olvasó pofája elé.

Ha anyád így főzné neked a zabálnivalót, ha a boltban ilyen flegma nemtörődömséggel szogálnának ki, ahogy te ezt a versnek nevezett valamit begépelted, joggal lehetnél felháborodva.

2016. márc. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!