Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen filmet ajánlotok ilyen...

Milyen filmet ajánlotok ilyen helyzetben, kritériumokkal?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ami mostani művész, kreativ, elvont fiatalokról szól, akik ebben a 19.szazadi költő eszmében érzik magukat otthon, van pl egy sajat kis eldugott helyük. Filmklubbokat, felolvasásokat, stb dolgokat tartanak


Nagyon rámtört ez a hangulat ma, mikor megismertem a KERET kulturális klubbot, es valami ilyen elvont művészifjakról szóló filmre vágyom.

Nagyon elkapott ez a hangula . Mivel magam is önjelölt költő, filozófus és fényképész vagyok. És ezzel kért-kéretlen mindenkit elárasztok.


Remélem nem raktam túl magasra a lécet. Nem feltétlen kell pont ilyennek lennie.



2016. márc. 29. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is egy önjelölt filozófus, kartográfus és bálnavadász vagyok, de istenemre mondom, nem tudok válaszolni a kérdésedre, pedig még az is lehet, hogy egy utcában lakunk.


És nem, egyáltalán nem raktad túl magasra a lécet. Sőt!

2016. márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neten azért tartsd kordában a művészlelkedet, főleg, ha kérdezel valamit.....:)

Legyen benne valami kapaszkodó. Például írj néhány példát, milyenre vágysz.

A lécbe meg beleütöttem a fejem, tedd magasabbra....:)

2016. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Holt költők társasága
2016. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bár a matematika szolgál hátterül, de szerintem hangulatos a Bizonyítás című film.
2017. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!