Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Könyvkiadás témakörében:...

Fujoshi-sama kérdése:

Könyvkiadás témakörében: Valakinek van tudomása olyan kiadóról, akik fogadnak kezdő íróktól szinopszist és kéziratot?

Figyelt kérdés

A regény leginkább a thriller és krimi zsánerbe illeszthető be. Történetileg legrövidebben úgy tudnám elmondani, hogy egy volt amerikai kémet elkapnak a Szovjetunióban a hidegháború idején, és megkínozzák, hogy megtudják, milyen információkhoz jutott hozzá. Különböző eseményeknek köszönhetően túléli, és harminc évvel később kerül elő, mit sem öregedve, majd pszichopata sorozatgyilkosként bosszúból megöl mindenkit, aki régen részt vett a megnyomorításában. Ennél természetesen sokkal több minden van a háttérben és sokkal, de sokkal több minden történik, de túl hosszú volna itt mindent elmesélni (és persze spoileres is).


Ezek alapján már körülnéztem, hogy hova illene be a mű, jelenlegi jelöltjeim az Agave és az Alexandra, de jobb volna, ha több lehetőségem is adódna, hogy nagyobb eséllyel döntsek jól. Gondolkodtam a Librin és az Athaneumon is, de ők jelenleg nem fogadnak kéziratokat. A Gabo is szóba került, ám róluk nem találtam semmiféle információt, hogy foglalkoznak-e egyáltalán ilyesmivel.

Ezért kérnék segítséget, hátha valaki tudna információval szolgálni számomra.



2016. máj. 10. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
A Mogul kiadó keres kezdő írókat.
2016. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!