Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Csík zenekar kétséget...

A Csík zenekar kétséget kizáróan szuper. Csak azt nem értem, miért kell énekelnie Csík úrnak (a bajuszos)? Lehet, hogy ő közben jól érzi magát - de hallgatni nem kellemes. Miért énekel mégis?

Figyelt kérdés
Az éneklés nem az ő műfaja. Ő csinálhatná az összes többit, de az éneket hagyhatná azokra, akiknek ez megy is. Aztán persze szűk körben énekelhetne is, ha van késztetése (van) - de nagy nyilvánosság előtt ne.
2016. júl. 26. 23:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugyanez a véleményem Kulka énekléséről is. Valszeg, ő közben élvezi, hogy énekel, és önmegvalósítja magát - de nem kellemes hallgatni. (Nem tud énekelni. Biztosan sokmindent tud, de énekelni nem - nincs hangja). Lehet, hogy ennek ellenére valakik megveszik a cd-jét, mert a Kulka....
2016. júl. 26. 23:34
 2/8 A kérdező kommentje:
bocs' - helyesbítek : nincs ÉNEKhangja
2016. júl. 26. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Izlesek es pofonok. Szerintem speciel Kulka es Csik is nagyon jol enekel, de ha neked nem tetszik, az se bun. Ne hallgasd oket.
2016. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Az, hogy kinek mi tetszik, szubjektív dolog. Csík János csak énekeljen tovább, te pedig ne hallgasd, ha nem tetszik. A választás lehetősége előtted áll.
2016. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kid neked a Csík úr, hogy így véded, de kizárt, hogy bárkinek is tetsszen ez az orrhangon végbevitt nyunnyogás (bárkinek, aki nem elfogult a személyét illetően).
2016. júl. 27. 16:15
 6/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekem a "Csík úr" senkim, nem védtem és még azt sem mondtam, hogy tetszik-e, mert ez a kérdés szempontjából lényegtelen. Bárki kedvére énekelhet, mások pedig kedvükre eldönthetik, hogy meghallgatják-e, vagy sem. Ez ennyire egyszerű.
2016. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat kerdezo, akkor tevedsz, mert en szeretem Csik Janos hangjat. De nem vagyok vele szemben elfogult, csak egyszeruen elismerem, ahogy meg szamtalan mas eloadot, meg olyanokat is, akiknek egyaltalan nem tetszik a stilusa, de ettol meg elfogadom, hogy tud valamit es masoknak bejon. En meg hallgatom azt, amit en szeretek.
2016. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem még zenekarban is jobbnak hangzik a Fonó! Eredetibbnek tűnik, lehet vele táncolni, énekelni.
2016. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!