Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Könyv, amelyből egyszerűen...

Könyv, amelyből egyszerűen elsajátítható a szines virágok rajzolása?

Figyelt kérdés

Lépésenként haladva.

Tudom,hogy az internet tele van ilyen apró képekkel de nem szeretnék egy stóc bespirálozott papírt adni az ajándékozottnak.

Köszönöm. :)



#könyv #ajándék #rajzolás #színes virág
2016. szept. 16. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyar nyelven kifejezetten ilyen nincs. Vannak könyvek kezdő rajzosoknak, bár azt nem fejtetted ki, hogy stilizált virág, tetoválásminta vagy realisztikus. Hasznos lehet

- Stan Smith: A rajzolás iskolája

- Hazel Harrison: Rajzolás és pasztellfestés

- Richard Taylor (szerk.): Mindenki rajziskolája

- Angela Gair: Rajz- és festőiskola


Egyébként is, jobb ha nem csak specifikusan virágokat rajzol az illető, hanem rendesen megtanul rajzolni, és utána tér vissza a virág tematikára.


Angolul:

Jill Winch: Drawing Flowers Paperback

Jill Winch: Painting Flowers

Sue Vize: Botanical Drawing Using Graphite and Coloured Pencils

Valerie Baines: Classic Sketchbook: Botanicals: Secrets of Observational Drawing


A magyar nyelvűeket a Bookline-ról, az angolokat az amazonról tudod megrendelni.

2016. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ajánlatokat,majd tanácsolom neki. :)


Az nem is jutott eszembe,hogy szántalam fajtája létezik, én ilyen stílusra gondoltam.

[link]

2016. szept. 18. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Az angol nyelvű könyvek ilyenek.
2016. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!