Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek az írói...

TakácsOrsolya kérdése:

Mi a véleményetek az írói közösségről?

Figyelt kérdés
Van egy blogom, ahol amatőr írók, költők alkotásait tervezem összegyűjteni. Mivel most indult még csak az én verseim vannak fent.

2016. okt. 1. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog:)

Főleg, ha van az embernek ideje.

Én egy kis faluban lakok, ott egy filmklubbot se sikerült összehozni. Azt hittem, ha feljövök Pestre, majd milyen jó lesz.Most meg időm nincs.

2016. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem éppen lenne időm csinálni. Éjszaka alig tudok aludni. Akkor lenne rá időm. Csak nehezen érem el az embereket, hogy közzé tegyék műveiket, pedig nem változtatnék semmit, nagy betűkkel írnám ki a nevet/álnevet. Nem ékeskednék más tollával.:(

ttt.irasaink9.webnode.hu

(ttt helyett www)

2016. okt. 1. 11:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos a webnode bedöglött, így elköltöztettem a blogomat. www(.)irasaink(.)blog(.)hu
2016. okt. 16. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!