Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit csinálnátok régi festménye...

Mit csinálnátok régi festményeitekkel és rajzaitokkal az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy van egy csomó régi főleg pasztell rajzom és pár festményem, ami bár nem csúnya,de nem is elég jó. A pasztellel az a baj ugye,hogy sérülékeny és a keretezés meg drága. Csak tárolni meg nem is tudom..
2016. okt. 20. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmire mindig van jelentkező. Ami neked nem elég jó, másnak lehet hogy tetszik. Add rokonoknak, barátoknak ajándékba (persze csak ha tényleg tetszik nekik). Ha tényleg arra sem jók, nyugodtan dobd ki.
2016. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amivel olyan szinten egyszer már meg voltál elégedve, hogy nem dobtad ki rögtön, miután elkészült, akkor azt már később se selejtezd le.


Persze lehet, hogy azóta már jobbakat festesz, de később újra felfedezhetsz ezekben is további értéket. Meg mégiscsak dokumentum-értékű, az egész gyűjtemény ad egy hosszmetszetet az alkotói pályádról.


Ami nem fér el a falon, vagy nem passzol a többihez, azt persze nem kell bekeretezni, de különböző mappákba gyűjtheted őket. Nem lesz semmi bajuk, ha nem nyirkos pincében tárolod, meg ha nem lapozod át őket naponta háromszor.


Néhány év vagy évtized múlva jó dolog lesz, hogy ezek még mindig ott vannak neked. :)

2016. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:)

Ki tudja miért nem dobtam ki, akkor.. marad a mappa, csak sajnos az is helyet foglal és félek nemsokára költöznöm kell és akkor nem lesz ennyi helyem..

2016. okt. 21. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lefújom őket hajlakkal és mappába rakom. A nagy feketékbe amit cipzárral lehet zárni, és nem mozgatom ha nem muszáj és figyelek hogy ne koszoljon össze másik képet, maximum a hátulját. Van ami évek óta így van, nincs vele gond. Amire nagyon akartam vigyázni, azt becsomagoltam barna csomagoló papírba és úgy mappáztam be, de visszanézve felesleges volt.
2016. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért pár mappának mindig van hely szerintem, nem foglal olyan nagy helyet.
2016. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!