Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha panelban lakom és maximum...

Ha panelban lakom és maximum 45 ezer forintom van, de akarok hangszeren játszani, akkor érdemes venni egy szintetizátort?

Figyelt kérdés

Mindig is akartam egy hangszeren játszani, de nem volt lehetőségem.


Szerintetek ilyen paraméterekkel szintetizátort vegyek? Elvileg azt be lehet állítani, hogy csak én halljam, ezért gondolkodom ebben (meg persze szeretem a zongorát).



2016. dec. 12. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak egy MIDI billentyűzetet vennék.
2016. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veterán vas ***** válasza:

Ha minden áron hangszert szeretnél, akkor inkább vegyél egy tangóharmonikát. Billentyűs mint a szintetizátor, és a zenélés mellett még kondizol is. Nem elhanyagolható, hogy jóval olcsóbban kapsz egy kezdő hangszert. Már 10-15000-körül találsz kezdőknek való Weltmeister, Meine, Royal márkájút.

Jah' és működik akkor is ha áramszünet van, és a fele árból kijön, mint egy szintetizátor. ;)

2016. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Panelbe jóválasztás a szintetizátor. 30 körül lehet kapni öt oktávos Yamaha és Casio kezdő hangszereket... Jó minőségűek, strapabíróak és pár évig biztos kielégíti az igényeidet.
2016. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha csak hobbizenét akarsz, otthon pötyögni egy kicsit, akkor bármi megteszi, a 45 ezres Casio is. Ebben az esetben a válasz: igen. Bár egy Midi billentyűzettel és virtuális hangszerekkel a laptopodon vsz. jobban jársz.


Ha kicsit is komolyabb szándékaid vannak, mondjuk akár csak a vendéglátózás, vagy a zenék komolyan vehető felvétele/rögzítése, az kb. 250 ezernél kezdődik (és ez csak a hangszer, a keverő, felvevő stb. további százezreket jelent) Ebben az esetben a válasz: nem.

2018. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!