Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kb.2 hete csak úgy spontán...

Kb.2 hete csak úgy spontán elkezdtem rajzolni, szerintetek van esélyem hogy jobban rajzoljak majd idővel?

Figyelt kérdés

Embereket szeretek rajzolni , igaz még csak egy párat rajzoltam, eddig még soha csak most kezdtem el úgy 2 hete , saját magamtól mindent, szerintetek nagyon bénák vagy tudok még fejlődni?


[link]


[link]


16/f

Kritika minden jöhet nem veszem fel, de a tanácsokat megfogadom. A válaszokat pedig előre köszönöm!



2017. jan. 20. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem rossz! Gyakorolj sokat, legyél kitartó és fog menni!
2017. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy az első rajznál először egy pélót rajzoltál, aztán rajzoltál köré egy arcot is :D


Egyébként nem rossz, ha tényleg két hete kezdted az ipart.

2017. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Érdekes kiforratlan,gyerekrajzszerű stílusod van.

Nőalak jobban érdekelne.

2017. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kipróbálnám a karikatúrát! :D

Tökre bejött a Robert Downey Jr.-os rajzod. A Dwayne Johnsonos se rossz. :)

De azért még fejlődnöd kell.

2017. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdetnek szerintem abszolút jó, bár van hova fejlődnöd - nekem is (szintén 16 vagyok) - de most tök jó, a második nekem is jobban tetszik mint az első. Szerintem nézz "segédképeket", mármint olyanokat amiken meg vannak rajzolva az arányok, hogy a két szem között egy szemnyi távolság van kb/amiken pár vízszintes és függőleges vonal mutatja hogy hol az áll, száj, orr, szem, stb helye. Remélem így kb érthetően írtam le. Egyébként csak így tovább!
2017. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod árnyékolni, térbelivé tenni, arányokat alkalmazni. Kezdetnek egyáltalán nem rossz, de sokat kell gyakorolni. Ne add fel, jó a kezed. :)
2017. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ertek hozza, de igy, h sose tanultal rajzolni, tok jo! Ha agyonutnenek, akkor sem tudnek hasonlot :)
2017. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Simán lehet rajta javítani, egy év alatt hatalmas lehet a változás, ha komolyan veszed.

Ha szeretnél, írj rám privátba, és megpróbálhatok segíteni, én is nagyon szeretek rajzolni. :)

2017. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!