Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » SOS! Tudnátok mondani olyan...

SOS! Tudnátok mondani olyan könyveket amiket velem egykorúak szoktak olvasni? 15/F

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Én csak olyat tudok mondani, amit én annak idején 15 évesen olvastam (persze lehet, hogy idejét múlta). Jókai, Mikszáth (inkább csak az elbeszélései), Zola, Dosztojevszkij, Dumas, Balzac, Victor Hugo, Maupassant, Flaubert, Walter Scott, Thackeray és így tovább.
2017. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Star Wars

Gyűrűk ura

A hobbit

Éhezők viadala

Percy Jackson könyvek


Én fiúknak ezt tudom ajánlani inkább, de amit még én imádtam, az például:

Jennifer A.Nielsen - A hamis herceg (és a többi része)

Marie Lu - Legenda (Született tehetség, Bajnok)

Brigid Kemmerer - Vihar

2017. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az öcsém 15 évesen Rejtőt, Karl May-t, Agatha Christie-t és Conan Doyle-t olvasott. De valószínűleg jobban járt volna, ha nem ponyvairodalmat böngész.
2017. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Verne: A 15 éves kapitány

Verne: A rejtelmes sziget

Verne: Sándor Mátyás

2017. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el Szolzsenyicintől az Ivan Gyenyiszovics egy napját. Csak 120 oldal és biztos, hogy tetszeni fog. Ettől kezdve biztos nagyon fogod szeretni az orosz irodalmat.
2017. aug. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!