Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnék csatlakozni egy...

Szeretnék csatlakozni egy színjátszókörhöz. De félek, hogy nem vagyok rá alkalmas. Szerintetek milyen adottságok kellenek ahhoz, hogy valaki elinduljon ezen a pályán?

Figyelt kérdés
Elég vissza húzódó típus vagyok..nem tudok általában az emberek között felszabadulni..a társalgás sem megy..a helyzet az, hogy nincs önbizalmam, ezt én is tudom magamról..de viszont szeretnék ezen változtatni..szeretném magam olyan helyzetekbe tenni ahol kimozdulok a komfort zónámbol..és szerintem a szinikor erre tökéletes lenne..amúgy is mindig érdekelt.. de viszont félek, hogy leblokkálok majd ha elmegyek..a sok vagány felszabadult, laza embertől szó szerint remegek..miért van ez..borzalmas érzés..mit tegyek..
2017. febr. 21. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
nem akarlak megbántani de a leírtak alapján-nagyon nem neked való a színjátszókör. szerintem csak stresszelne téged az egész.ha csak azért akarsz járni hogy önbizalmad legyen,bátragyabb legyél stb. akkor kezd kisebb lépésekben. pl: amikor valahol várakozol-akkor szóba elegyedsz az ott lévő emberekkel.
2017. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!