Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha szívesen szerepelnék...

Ha szívesen szerepelnék filmekben, reklámokban, vagy esetleg még szinkronizálnék is, mi a teendő? 14L

Figyelt kérdés

Akinek van ebben tapasztalata, kérem írja le.

Lépésről lépésre mit kell csinálni? Milyen ügynökséghez (vagy nem tudom hogy hívják) érdemes menni? Mire érdemes figyelni?

A szinkronizálás azért tetszett meg, mert szeretem a hangomat, egyszer a magyartanárom is mondta, hogy jó hangom van, jó lennék bemondónak:D szépen tudok beszélni is és olvasni is, hangsúlyozni is

Az meg hogy játsszak valamiben, nagyon érdekelne és kipróbálnám.

Még nem tudom mi legyek felnőttkoromban, de sok minden érdekel valamilyen szinten és ezeket szeretném kipróbálni, az egyik ilyen a színészet.



2017. márc. 4. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha rossz a kategória, nézzétek el nekem...
2017. márc. 4. 18:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Gimnázium elvégzése után sikeresen felvételizned kell a Színház és Filművészeti egyetemre. Elvégzése után színészként érdemes keresned állást színháznál. Eközben keresel és el is mész szinkron castingokra.
2017. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A castingok hogyan zajlanak?

2017. márc. 4. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak websorozatok, azok általában folyamatosan keresnek fiatal "színészeket".

Pl Középsuli, Holnap Tali, stb.

Ott tudsz jelentkezni egy megadott email címen, castingolsz és lehet bejutsz.

Gimi után egyetem.

Örülj a jó hangodnak, én régen szavaltam, aztán abbahagytam, még mindig jól tudok szavalni, de már nem kezdhetem el a hangom miatt....Mondhatni elvesztettem azt a tehetségemet amiben jó voltam, és most kezdtem el értékelni azt, amit régen természetesnek tartottam..

Ettől függetlenül újságírónak készülök.

2017. márc. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bolcs_Elek válasza:

Gimnazium, Szinmuveszeti vagy szinitanoda, a szinkronizalashoz ez az ut vezet.

A fb on vannak casting csoportok, akik keresnek szereploket statisztakat sorozatokba, reklamokba stb. Itt csak apropenzt tudsz csak keresni.

2021. márc. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!