Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan kell decoupage tecnhiká...

Hogyan kell decoupage tecnhikával szalvéta képeket ragasztani?

Figyelt kérdés

Mik kellenek hozzá?Szalvétám, és Fa kép alapom már van.Csak nem tudom hányféle ragasztót vegyek, milyen ecsetet,és a folyamat sem tiszta még számomra.aaki tud segítsen légyszi.És falra is lehet ragasztani vele?

Köszi.


2008. okt. 12. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos. Először kiteríted magad elé a szalvétát, eltervezed, milyen mintát/mekkora mintát szeretnél rátenni a fa lapra. Ezt kivágod. Ezután szétválasztod a szalvéta rétegeit úgy, hogy csak a legfelső, színes réteget tartod meg, a többit eldobhatod.

A fa lapot (kreatív hobby üzletekben kapható, speciális) decoupage ragasztóval, (csak arra figyelj hogy ne textilre, hanem fára valót vegyél) egy vastagabb ecsettel lekened. A szalvétából kivágott motívumot ráhelyezed a lapra. (óvatosan, mert ha itt beleragad oda ahova nem kéne, szétszakadhat, és nagyon nehéz korrigálni) Így egy kicsit "ráncos" lehet a szalvéta teteje, fogod az ecsete, belemártod a ragasztóba, és még egyszer átkened, úgy, hogy a szalvéta közepétől a széléig húzogatsz csíkokat. (Sugárban) A végén megvárod, hogy a teteje teljesen megszáradjon, és kész is. (Speckó lakkal még lefújhatod/kenheted, szerintem úgy sokkal szebb!)

Remélem segítettem! Sok sikert!

2008. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Nem is olyan ördöngős, legalábbis nem hangzik annak.Sokat segítettél, köszönöm.Örök hála. Falra lehet használni,(diszperzittel festettre) ?
2008. okt. 14. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Azt sajnos nem tudom. Én még nem próbáltam. És nagyon szívesen :D

Az első hozzászóló

2008. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De joo :)
2013. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!