Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tanulhatok meg jó...

Hogyan tanulhatok meg jó embert rajzolni?

Figyelt kérdés
Szoktam festeni amit szeretek meg tudok is de ehhez valamilyen szintem fel kell vázolni az emberalakokat, hogy vagy épp van esetleg olyan oldal ahol segítenek ebben ?

2017. márc. 26. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Rossz embert tudsz rajzolni? Mi alapján mered definiálni ki számít jó embernek? Ezeks zerint mégsem tudsz amúgy festeni..
2017. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudok festeni ha másolok ,de még magamtól nem megy . És úgy értem a jó embert hogy anatómiailag jó
2017. márc. 26. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, nem tudom hogy ennyire butus vagy-e vagy csak trollkodsz, de remélem, hogy az utóbbi. Mindenesetre akkor is lenne értelme a kérdésnek, ha nem anatómiai értelemben lenne, ugyanis a rajzfilmes, pl. Disney stílusban igen élesen elkülönülnek a jó és rossz emberek. A jók főleg kerekebb formákból, kissé idealizált anatómiával készülnek, míg a rosszak (pl. rút boszorkány) groteszk, szögletes formákból épülnek fel.


Kérdező, neked azt tudom javasolni, hogy nézz rengeteg referenciát. A Pinterest nagyon sok tutorialt dob be, ha beírod, hogy human anatomy vagy hand tutorial, vagy amire épp szükséged van és a YouTube is hadonlóan sokat segít. Magadról is sokat tudsz tanulni, pl ha kezet rajzolsz, akkor a szabad kezedel csináld meg a szükséges kézmozdulatot, és másold le, vagy egy barátodat kérd meg,hogy segítsen benne. Esetleg fotózzon le téged abban a pózícióban, ami épp kell. Csak a szokásos klisét tudom mondani, hogy gyakorolj sokat. Ha sokat utazol, ajánlom, hogy szerezz be egy Sketchbookot, és út közben készíts néhány perces krokikat az emberekről körülötted.

2017. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barcsay Jenő - Művészet Anatómia.
2017. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!