Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol lelhetek vers vagy írókedv...

Hol lelhetek vers vagy írókedvelő csoportot? Nagyon szeretnék ilyent.

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, vidéki... Nincs itt semmi az egész megyében. Komolyan. Egy Krúdy-díjas költőt-irodalomszervezőt találtam, őt nagyon szeretem és segít is ahogy tud, mivel nagyon elfoglalt ember... de amúgy senki sehol.

Internet: poet.hu-t ismerem pl, meg sok csoportban benne vagyok fészen is, de a poetet meg a csoportokat is én úgy látom, hogy nyugdíjasok meg 12 éves lököttek írják a hülyeségeiket meg többnyire inaktívak, csak a boldog-boldogtalan posztolgatás megy. Igazi közösséget nem találtam még neten sem. Pedig valamit szeretnék.

Nem vagyok nagyképű meg semmi, csak a fent említett ember nekem kb szent. Abba is akartam hagyni az írást (depresszió), de ő bátorított és azt mondja van bennem tehetség. - Én persze keményen kritizál is, ami külön jó.

Szóval valami ötlet valakitől? Budapest?



#vers #irodalom #versírás #irodalomszervezés
2017. ápr. 12. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]



Sajnos nem pesti vagyok, ott nem ismerek ilyet.

2017. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!