Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új bankjegyekről?

Figyelt kérdés
Szerintem a tíz- és húszezer forintosok jók lettek, az ötezresnek csak a színe rossz amúgy jól néz ki, a kétezresnek jó a színe és a grafikája is de nem értem miért van máshol a szám mint a többin. Kíváncsi vagyok, hogy az ezres és az ötszázas milyen lesz.

#szín #forint #pénz #grafika #új magyar bankjegyek
2017. ápr. 14. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Baromi rondák lettek és felesleges kiadás.
2017. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nézd. Akinek nagyon nem jön be megadom a címem és küldheti :D
2017. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Okádék az összes, a játékpénzek komolyabbnak tűnnek. Bár ahogy kinéznek, annyit is érnek.

24F

2017. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Nekem sem tetszenek, lényegében hányásszínűek mind, persze nagyjából annyit is érnek. Mindenesetre az illetékesek lelkivilágát tükrözi a színvilág.
2017. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Gagyi jétákpénz benyomását keltik, csodálom, hogy még nem fénymásolják orrba-szájba. Vagy már igen? A döntéshozók vagy gyermeteg idióták voltak, vagy a vezérigazgató qurvája választotta ki.
2017. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy a rongyos, szakadt bankjegyek között néha azért megjelenik egy-két friss, ropogós.
2017. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon nem örülök neki, az hogy ronda, vagy sem, az ízlés dolga, engem speciel ez a rész e nem érdekel. Viszont színben nagyon hasonlóak, ami rettentő zavaró.
2017. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Rondák. De fontos, hogy Matolcsí aláírása legyen rajtuk, ne a régi Bankelnököké.
2017. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Az 5 meg 2 ezresből eltűnt egy egy köteg a próbagyártás során ezért lettek áttervezve. Az 5ezrest átszínezték a 2ezresen meg az elrendezést variálták meg. Amúgy elég gagyik, pl a kidolgozottsága rémes, tele van festék pacákkal ami megint csak nem a precizitásra vezethető vissza. Annyi az előnye hogy kicsit erősebb a színe még ha gusztustalanok is.
2017. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Crisopher ***** válasza:
Nem nézegetni kell, fizetni vele. :D
2017. ápr. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!