Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a képeimről?

Mi a véleményetek a képeimről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem tartom magamat fotósnak. De szeretek fényképezni, főleg portrét. Általában a munkámmal kapcsolatban szoktam fotózni/referenciákat gyűjteni. Az összes kép telefonnal készült. (Samsung j5 2015-el)


Mi a véleményetek?


1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]

5.

[link]



2017. jún. 23. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Instagramra tökéletesek :) az utolsó képen lévő rajz a tiéd?
2017. jún. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen.:D
2017. jún. 24. 12:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a kép a kissrácról megfogott valamiért, van benne valami, nekem az tetszik. A többi viszont elég átlagos.
2017. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.


Igen az még a napokba készült.:D


A többi kép már több mint féléves...

2017. jún. 24. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy képre ráteszel egy efektet, még nem alkotsz semmi egetrengetőt. Ettől függetlenül pár képen látom a beállást, és a megvilágítás kihasználását is ami értékelendő, igen jól sikerült képek.
2017. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 4. kivételével mind jók, ügyes. Talán ha nagyobb szélessége lenne a 4.-nek, akkor jobb lenne.
2017. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)


Egyébként, ezek nem elsőre sikerült képek.


Általában több képet csinálok valamiről, különböző helyzetből és megvilágításból. Néha, 15-20 képet is csinálok egy valamiről. Majd ezek közül a legjobbat választom ki.

2017. jún. 24. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:

fogjuk rá okés, kivéve a 3-as le van vágva a fejük teteje.

Rajzról annyit, hogy úgy írtad "napokban", szval nem valami rutinnal rendelkező lehetsz, már csak azért se mert nem egyenletesen dolgozod ki azt. Ez alig 30-40 perc egy rutinnal rendelkezőnek. (Rajzolok szval tudom)

2017. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző, a kérdező a fekete fehér, sötéthajú, szomorú gyerekre mondta, hogy a napokban készült (2. kép). Én is azt dícsértem. Nem a rajzról van szó.
2017. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán a fekete-fehér kisfiúba lehetne belelátni valami modanivalót.

Amúgy a többinek sem témája, sem mondanivalója nincsen, csak kattingatás a vakvilágba. A képek többségén nincs téma. Ha van, lemarad, lelóg, vagy belelóg valami. Az utcakép lehetne még valamit kifejező, de a témának majdnem kinevezhető ágakat teljesen lerontják a belógó villanyvezetékek.

Tessék úgy komponálni a képet, hogy mondanivalója legyen, és tessék megkeresni azt a helyet, távolságot és zoomot, ahonnan a legjobb, és nincs villanydrót benne...

2017. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!