Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek jó ötlet, ha...

Szerintetek jó ötlet, ha megint magam keretezem be a rajzom?

Figyelt kérdés

Van egy ceruzarajzom, amit ajándéknak szánok egy nagyon kedves barátomnak. Úgy képzeltem el, hogy a kereten kívül még fekete "pászportú" is keretezze a képet. Jártam is egy képkeretezőnél, ahol a legegyszerűbb barna fakerettel számolva 6000 forintra jött ki. No, ez szerintem rablás.

Pár éve a nagymamámnak ajándékoztam egy olajkréta rajzot, amit magam kereteztem. Akkor úgy csináltam, hogy vettem egy nagyobb papírt, azt méretre vágtam, és a rajzot ráragasztatottam a papírra. Majd beleraktam a keretbe, amit magam vettem. A kép azóta is ott lóg a falon.

Esetleg tudtok javasolni más megoldást? Gondolkoztam azon is, hogy még pluszban kivágok a fekete papírból még két keretet, így a rajz biztosan nem érintkezne az üveggel. Vagy ez felesleges? Egyáltalán kaphatok mezei írószerben A2-es fekete papírt?



2017. aug. 24. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A ceruzarajzot fixáld le. Aztán nem gond, ha az üveggel érintkezik. Légmentesen rátapad. Megmutatod a rajzod?
2017. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Paspartou, nem pászpórtú :D
2017. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!