Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nektek melyek a kedvenc...

Nektek melyek a kedvenc mitológiai lényeitek, szörnyeitek? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Nos, szeretnék csinálni egy rajz projektet. Most kedvem és időm is van hozzá. Szóval arra gondoltam, hogy egy témában készítek néhány rajzot (min. 10-et, max. 20-at). Ez a téma pedig a mítoszok szörnyei, természetfeletti lények, a saját elképzelésem szerint. Imádom a mítoszokat, legendákat, és mostanában rákaptam a szörnyekre (olvasgatok a témában).

Viszont még nem állt össze, hogy melyik legyen az a mondjuk 12 (és akkor akár naptárként is továbbfejleszthető a dolog) lény, amelyekről amolyan portrét készítek. ötleteim vannak, de hátha tudtok adni valami jó tippet, amire én nem gondoltam!

:)



2017. szept. 21. 18:51
 1/5 anonim válasza:
100%
Főnix
2017. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés... Nyúrvas :D (belsős vicc, a Jackalope-ra gondolok), Hippocampus, Hydra, mindegyiket imádom, de talán a sárkány a top (abból is a Wyvern alkatúak)
2017. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Cerberus
2017. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Chimera

Griff

Hippokamposz

Oni

Kappa

2017. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PicúrHógolyó válasza:
Nekem a number one, az a bukott angyalok. :) De még ott vannak a tipikusak, mint: vámpír, likantróp, boszorkány, tündér, pegazus, főnix, sárkány, griff, sellő, amazon, kentaur, nimfa.
2018. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!