Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Üdv. Mi a francért van annyi...

Üdv. Mi a francért van annyi youtube csaatórna aki top 5 vagy top 10-es videokat tölt fel? Minek ennyi? Vagy 10-12 tuti van a magyar youtubeon.

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amiért sminkes, mit ettem ma?, hajas, mi van a táskámban, túl sok infó rólam tag, roomtour... Felkapott,és minden hülye tud gyűjtögetni netről,más videósoktól.
2017. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja , Én azt vettem észre hogy(nem mutasák ki de) egymás ellen harcolnak , probálnak elő drukkolni jobb és ujabb videókkal, hogy legyőzzék egymást. De én még azt se szeretem amikor 10 év alatiak járatják le magukat feliratkozokért Jó, nem tagadom, nekem is van csatornám , de én arra használom hogy másokra iratkozzak fel. :)
2017. szept. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!