Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Varró Dániel hogy lett elismer...

Varró Dániel hogy lett elismert öltő? Csak én nem tartom sokra a verseit?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Talán tud helyesen írni. Te mėg azt se.
2017. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Úgy, hogy vannak kifejezetten jó "technikás" versei. Ajánlom a felnőtteknek szóló köteteit, mert ami inkább gyerekeknek szól, kissé bugyuta, de nem rossz egyébként, mint vers.
2017. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

Én sem ájultam el tőle :)

A mai kortárs irodalomban az számít, hogy ki támogat, hiszen egy-egy kötet megjelentetéséhez csak pénz kell, már minden bokorban van egy kiadó. Nem a legjobb, legértékesebb mű fog feltétlenül megjelenni.

2017. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Varró aki öltő :DDD hahaha minő véletlen
2017. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket a régi mainstream költőket mind elismerték, csak mert meghaltak az '58-as háborúban, a régi underground hardcore költők meg feledésbe merültek, pedig üküknagyapáink még rájuk szipkáztak a Román határon illegálisan áthozott anyagból.
2017. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ismeretsége volt, valaki nagyon nyomja, örülj neki, hogy nem tetszik.
2017. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerű. Rohadt jó verseket ír, és ezt mások is észrevették, ezért népszerű lett. Ennyi.


Persze az is lehet, hogy Soros van a dologban, vagy a Nagy Irodalmi Összeesküvés.

2017. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az elírás tényleg vicces, nem vettem észre, bocsánat, ennek ellenére sem lett azonban az első válasz se frappáns, se okos.


Nem gondolom, hogy összeesküvés-elmélet van mögötte (amit kötőjellel írunk, ah már elírások), de én nem tartom nagyon fifikásnak a verseit. Technikailag valóban lehet jó, de nincs mondanivalója.

2017. nov. 22. 20:37
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Van mondanivalója, csak nem mindenki érti. Néhány verséhez például irodalmi műveltség kell, némi versolvasási rutin. A legújabb kötete tele van kiváló stílus- és műfajparódiával, de ezt csak azok élvezik, akik tudják, hogy pl. mi az az óda vagy milyen volt a reneszánsz korszak,
2017. nov. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, a Túl a Maszat-hegyen is ilyen, a de parafrázis meg a paródia nem mondanivaló.
2017. nov. 23. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!