Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan értelmezzem azt az...

Hogyan értelmezzem azt az idézetet? Mielőtt szerelembe esnél tanulj meg úgy járni a havon, hogy ne hagyj nyomot.

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt honnan idézted?

Egyike a nagyon bölcsnek hangzó, de valójában üres és értelmetlen lózungoknak. Hacsak a szövegkörnyezetből nem derül ki több.

2017. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy (lélekben) legyél könnyű, mint pl. egy madár, és ne vedd véresen komolyan a szerelmet, mert az egy illékony valami. Jön-megy.
2017. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg úgy szeretni, hogy ha a szerelemnek vége is lesz, ne hagyj magad után fájdalmat. Röviden szerintem ennyi lenne a lényege.

Ez a fenti idézet kicsit sántít annyiban, hogy bármilyen szerelemről is legyen szó, nem tud nem nyomot hagyni az emberben, akár pozitívat, akár negatívat. Viszont van egy másik hasonló idézet, amiben szerintem több realitás és igazság van.

"A jó ember olyan, mint az, aki a homokon jár. Nyomot hagy maga után, de a léptei nem hallatszódnak"

2017. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!