Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a poet.hu-ról?...

Mit gondoltok a poet.hu-ról? - Akik írtok, vagy a versre fogékonyak vagytok.

Figyelt kérdés

Én nem látom értelmét. Szerintem nagy a várakozási idő, meg nyugdíjasok meg vers-kontárok nyomatják a hülyeségeiket kommentben.

Meg ilyeneket írnak:


"Szép vers, szívvel gratulálok. Csókol Jucika"


2017. dec. 14. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik akkor nem neked való, én is tag vagyok, és szerintem igenis van létjogosultsága.
2017. dec. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Ezt én is észrevettem már. Vannak akik arra mennek, hogy minél több figyelőt szerezzenek az által, hogy boldog-boldogtalan verséhez kommentelik ugyanazt a szöveget, ha jó a vers, ha nem. Szerintem néha el sem olvassák, csak megnézik a kategóriát és odaírják, hogy pl. "Szívvel gratulálok csodaszép reményversedhez", mert az illető a "remény" kategóriába tette. Ennek nem látom értelmét, nem tudom, miért nem lehet csak azokhoz a versekhez hozzászólni, amik valóban tetszenek. Nem a kommentek mennyisége, hanem a minősége a lényeg. Én is sokkal jobban örülök néhány kifejező, a konkrét versre vonatkozó gondolatnak, mint mikor tízesével jönnek a semmitmondó kommentek.
2017. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!