Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szüleim felajánlották, hogy...

Szüleim felajánlották, hogy "Nem kérsz egy Gitárt karácsonyra"?

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretném kérdezni ,hogy online nem lehet megtanulni jól gitározni ,mert azt mondták ,hogy ha igen akkor beiratnak a rocksuliba.De én nem szeretek járni ilyen helyekre:/ ja és miért jó a gitár?:D

értetek el vele valamit?:D Válaszokat előre köszönöm!!



2017. dec. 15. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekel a gitározás, akkor ez a válasz:


"Nem szeretnék gitározni, így inkább mást kérek."



Mert a " ja és miért jó a gitár?" kérdésből azt szűrtem le, hogy egyáltalán nem érdekel a dolog.

2017. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
érdekel a gitározás :) nem hiába tettem fel ezt a kérdést.
2017. dec. 15. 20:14
 3/13 anonim ***** válasza:
A gitározás lényege az, hogy a zenén keresztül ki tudd fejezni önmagad, nem az, hogy bármi mást is "elérj" vele, a kérdésből ítélve neked nem ez a célod.
2017. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mojjo ***** válasza:

Nem értelek. Ha érdekel a gitározás, akkor miért kérdezed, hogy miért jó? Azért jó, mert érdekel.


Amúgy meg lehet online is tanulni, de igencsak sok kitartás, türelem, belefektetett idő és energia kell hozzá. Meg nem árt, ha igen jól tudsz angolul.

2017. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Waff ***** válasza:

A kérdésed elolvasva és úgy ahogy értelmezve, én azt tanácsolom, hogy hagyd inkább a fenébe a dolgot. Nem rosszból, de tipikus eset ez, valószínű januárban már a sarokba fogna porosodni a gitárod és csak láb alatt lesz.

Inkább kérj valamit ami igazán érdekel, amivel biztosan tudod hogy hasznos lesz számodra.

2017. dec. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A PÁSZTOR válasza:
A zene rendszeressèget követel. Ha rá tudsz szánni hetente 3X2 órát èrdemes elkezdeni ès viszed is valamire. Ha nincs időd vagy kedved, ne kezd el , csináld azt ami èrdekel.
2017. dec. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én pl. könyvből (cd-melléklettel) tanultam meg a fingerpicking gitározás alapjait. Azért, mert érdekelt, mert jó a hangzása, mert szórakoztat.
2017. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mojjo ***** válasza:

@7: Csak nem ebből? :)

[link]

2017. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, a jó öreg Phil Capone :D
2017. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Waff ***** válasza:
Ezt már csak a "Tantusz" könyvek überelik :D
2017. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!