Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Szüleim felajánlották, hogy "Nem kérsz egy Gitárt karácsonyra"?

Szóval azt szeretném kérdezni ,hogy online nem lehet megtanulni jól gitározni ,mert azt mondták ,hogy ha igen akkor beiratnak a rocksuliba.De én nem szeretek járni ilyen helyekre:/ ja és miért jó a gitár?:D

értetek el vele valamit?:D Válaszokat előre köszönöm!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, tanulás, karácsony, ajándék, karácsonyi ajándék

2017. dec. 15. 19:51  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Ha nem érdekel a gitározás, akkor ez a válasz:

"Nem szeretnék gitározni, így inkább mást kérek."

Mert a " ja és miért jó a gitár?" kérdésből azt szűrtem le, hogy egyáltalán nem érdekel a dolog.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2017. dec. 15. 20:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

érdekel a gitározás :) nem hiába tettem fel ezt a kérdést.

# 2/13Időpont 2017. dec. 15. 20:14 Privát üzenet
A gitározás lényege az, hogy a zenén keresztül ki tudd fejezni önmagad, nem az, hogy bármi mást is "elérj" vele, a kérdésből ítélve neked nem ez a célod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2017. dec. 15. 20:28 Privát üzenet
Mojjo nevű felhasználó válasza:

Nem értelek. Ha érdekel a gitározás, akkor miért kérdezed, hogy miért jó? Azért jó, mert érdekel.

Amúgy meg lehet online is tanulni, de igencsak sok kitartás, türelem, belefektetett idő és energia kell hozzá. Meg nem árt, ha igen jól tudsz angolul.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2017. dec. 15. 20:33 Privát üzenet
Waff nevű felhasználó válasza:

A kérdésed elolvasva és úgy ahogy értelmezve, én azt tanácsolom, hogy hagyd inkább a fenébe a dolgot. Nem rosszból, de tipikus eset ez, valószínű januárban már a sarokba fogna porosodni a gitárod és csak láb alatt lesz.

Inkább kérj valamit ami igazán érdekel, amivel biztosan tudod hogy hasznos lesz számodra.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont 2017. dec. 16. 06:53 Privát üzenet
A PÁSZTOR nevű felhasználó válasza:

A zene rendszeressèget követel. Ha rá tudsz szánni hetente 3X2 órát èrdemes elkezdeni ès viszed is valamire. Ha nincs időd vagy kedved, ne kezd el , csináld azt ami èrdekel.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont 2017. dec. 16. 07:59 Privát üzenet
Én pl. könyvből (cd-melléklettel) tanultam meg a fingerpicking gitározás alapjait. Azért, mert érdekelt, mert jó a hangzása, mert szórakoztat.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2017. dec. 16. 15:16 Privát üzenet
Mojjo nevű felhasználó válasza:

@7: Csak nem ebből? :)

[link]

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont 2017. dec. 16. 15:25 Privát üzenet
Ja, a jó öreg Phil Capone :D

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2017. dec. 17. 12:45 Privát üzenet
Waff nevű felhasználó válasza:

Ezt már csak a "Tantusz" könyvek überelik :D

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2017. dec. 17. 13:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meg lehetne azt tudni, hogyan sikerült két karácsonyra íródott versem? Magyar szakosok, tanárok véleménye?
Olajfestéket kaptam karácsonyra. Hogy is használjam?
Kaptam karácsonyra egy festő készletet, hogy kezdjek el tanulni festeni?
Vers írás egy emberről karácsonyra?
Szeretnék karácsonyra a b. nőmnek készíteni valamit. Kézzel készítek neki valamit. Hímezni szeretném a nevünket és a megismerkedésünk dátumát. Jó ötlet vagy nem? Szereti a kézzel készített dolgokat.
Szegélyt készítek keresztszemes hímzéssel (karácsonyra), illik-e a hátulját eltakarni valami vékony anyaggal ill. milyen lehetőségek vannak, hogy ne látszódjon, h nem a legszebb a hátulja?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!