Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen rajz stílusok léteznek?

Milyen rajz stílusok léteznek?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan ilyesmire gondolok:


– portré

– csendélet

– tájkép

– manga

– rajzfilmfigura

– állat megfigyelés

– szerkezeti ábrázolás (valami több szempontból)

stb.


Minden ami a rajzoláson/festésen/pasztelen stb.-n belül külön kategóriába sorolható, mert mondjuk már a stílusa.


Na? Előre is kösz :)



2017. dec. 27. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül amiket leírták nekem az életkép a vallásos, mitológiai az absztrakt jut eszembe

de Lehet freskó, szekkó, hidegtű, rézmetszet,linómetszet stb de ezek mind más technikával készülnek

2017. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hűha! Köszi! :)


Azért ha valakinek még eszébe jut valami akkor azt5 leírhatja ;)

2017. dec. 27. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a stílusról alkotott fogalmad nem az igazi. Szerintem egy portrét, egy tájképet és egy csendéletet le lehet rajzolni ugyanabban a stílusban. Tehát ezeket inkább témának mondanám. Ha stílusokat kellene megnevezni, akkor olyanokat mondanék, hogy: hiperrealisztikus, grunge, geometrikus, manga/anime, dotwork, stb...
2017. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:O Igen, igazad lehet.


Akkor inkább úgy szól a kérdés:


Milyen témákban vagy stílusokban lehet alkotni papírra :)


Neked is köszi!

2017. dec. 28. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!