Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Sajnos nem vagyok jártas abba...

Sajnos nem vagyok jártas abba témába hogy mégis hogy lehet a művészettel tovább tanulni illetve hogy milyen lehetőségeim vannak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én inkább festeni szeretek. És az anyukám meg a baràtaim/ismerősök mondtàk hogy talán ebbe az ìrànyba kelne tovább tanulom. Gondolkodtam a grafikuson mivel régen fótozàsal is foglalkoztam csak nem tudom ahoz mi sükséges van egy OKJ szakmàm és érettségi után gonoltam mert azon vagyok most. Vagy mint festő szerintetek melyikel lehetne később jobban el helyeszkedni? Egyàtalàn milyen fajat képzések vannak? Mit ajánlotok? Valaki aki jàrtas a témàval kapcsolatban S.O.S Vàlszotokat előre is köszönöm. 18/L

2018. jan. 24. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézelődj körül. :)

2018. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

www.mke.hu

itt kezdeném a tájékozódást

2018. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Festőként nem valószínű, hogy el tudnál helyezkedni. Restaurátorként picit több esélyed lenne, de sajnos ott is szerencse kell ahhoz is, hogy gagyi fizetésért elvállalhass valami munkát. Alkalmazott grafika irányba lenne érdemes továbbmenned inkább, szerintem ott is célozd meg az egyetemeket, aztán ha nem sikerül, akkor okj-s képzést válassz. Csak jól nézd meg, hogy melyiket, nehogy valami szar képzésre iratkozz be. Ha érdekel a vizualitás és fontos a jó elhelyezkedés, akkor javaslom, hogy a grafika mellett tanuld ki a wendesign-t is, úgy sokkal több esélyed lesz elhelyezkedni.
2018. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Festő lehet akár művésztanár, akár illusztrátor is. A restaurátor szintén témaközeli, az viszont tényleg igaz, hogy a mai világban az alkalmazott grafika meg a webdesign pörög igazán, nem beszélve az animációról.
2018. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!