Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Dobó Kata jó színésznő?

Dobó Kata jó színésznő?

Figyelt kérdés
Elnéztem a Korhatáros szerelem c. remek magyar alkotásban és feltűnt, hogy milyen rosszul játszik. A hangsúlyozása, főleg kérdéseknél borzalmas, az arcán semmi érzelem nem látszik, a mozgása nagyon kényszeres. Egyszerűen nem értem, hogyan futott be karriert. Persze értem, Vajna úr pártfogolta. Szerintetek?

2018. febr. 21. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jónak nem mondható, fogalmazzunk finoman: középszerű, felejthető. De persze az is lehet, hogy nem érett még meg, nem találták meg a megfelelő szerepek.
2018. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Futtatták és azért került be, tehetsége nulla.

[link]

Ennyit mutatott fel és elég volt, jókor feküdt jó helyen.

2018. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Múltkor azon rinyàlt, hogy nem érti, hogy még mindig tàmadjàk andy vajnàval. Kiment az usàba, azt hitte, hogy majd ott is elég lesz neki befeküdni vki alà, mint itthon. Hàt rosszul hitte, sztem a bottal nem értek hozzà odakinnt.
2018. febr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dobó Kata kimondottan rossz színésznő, de kimondottan szép és dekoratív. Jó modell lehetett volna, szép, fotogén. Színésznőnek nem jó.
2020. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!