Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Merre keressek modellt veszpré...

Merre keressek modellt veszprém környékén? Fotózásra keresnék 17-21 év közötti lányt, hölgyet akit érdekel a természet és a modellkedés.

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha hivatásos vagy, akkor könnyen, ha pedig csak lányokat akarsz lekapni... fúj.
2018. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. A fotósok nem így szoktak keresni lányokat. :D Nevetséges...
2018. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítőkész válaszokat....

nem gondoltam hogy ilyen "kedves " emberekbe botlok.

Mivel hivatalos fotózáshoz nem könnyű megfelelő felszerelést szerezni egy diáknak így nem vagyok hivatalos.

Nem tartom helytállónak a feltételezést hogy ilyen módon leszólás érkezzen a posztomra, DE sajnos ilyenek az emberek. Remélem hozzátok is ilyen szépen viszonyulnak ;)

Bízom benne hogy lesznek nálatok különbek és esetleg segítenek....

ugyan ezt a mentalitást kívánom nektek is :P

2018. márc. 3. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csakúgy senki sem fog odamenni hozzád, hogy "fotózz le".

Aki modell szeretne lenni, az ügynökségekhez megy.

A jó kivánságaidat meg köszönöm, szerencsére én nem így állok a dolgokhoz, mint te. :)

2018. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

a veszprémi állatkert tevekifutóján

Egy gyönyörű lány vár rád! Aisa,már a neve is részegítő.Egy baj van vele,

az hogy púpos.

2018. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de nem egy ember van aki hasonlóan nem ügynökségnél keres embert, és nem tudom miért kell beleszólnod ha nem érint a téma, változatlanul kívánom neked a már leírtakat. Jár az ilyen embernek a törődés mert sajnos saját magát nem tudja szórakoztatni csak mások leszólásával. Még jó hogy te ilyen isteni vagy, taníts mester :D :D

Hát igen a tevelánnyal szerintem hamarabb lehetne szót érteni mint itt néhány egyeddel akivel sajnos egy populációba tartozom... ha van valakinek kedve gec*izni akkor szeretettel várom veszprémben egy kávéra meghívom

és meglátjuk mennyire vagytok bátrak ha nem a gép mögül írtok

2018. márc. 3. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Hol szóltam én benne? :D

Annyit írtam, hogy általában, aki a modellkedni szeretne, az nem a Gyakorira jön fel, mert ha valaki itt keres alanyt, valljuk be, nem bíztató.

Adj fel hirdetést, de mivel senki sem tud semmit arról, hogy pontosan minek szeretnéd őket lefotózni - ami minden lehetséges modellnek az első kérdése lesz - ezért nehéz így tanácsokat adni.

2018. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Már nem azért, de nem egy ember van aki hasonlóan nem ügynökségnél keres embert"

Ha meg ennyire ismered a dörgést, mit is keresel itt?

Hidd el, egyetlen épeszű ember nem fog ajánlkozni egy ilyen "hirdetésre"...

2018. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egyrészt ha valaki nem érintett nem tudom miért ugat be, tanácsot lehet adni, véleményt lehet megfogalmazni de egy normális embernél ez normális hangnemben megtörténhet.

Másrészt igen, ismerem a dörgést ha már utaltál rá, és pesten pl könnyű találni random , lelkes személyeket.Ezért is írtam hogy veszprém környékén keresek.

Az meg hogy nem írtam ki milyen témára keresek modellt nem véletlen mert aki környékbeli és érdekli a modellkedés az írni fog és ez egy szűrő ha úgy nézzük. Nem mellesleg ha tudnál a sorok közt olvasni akkor a "akit érdekel a természet és a modellkedés" szavakból rájöhettél volna, de tudom én vagyok naiv hogy vannak még segítőkész emberek.

2018. márc. 3. 20:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt senki sem ugatott bele a dolgodba. Vélemények jöttek.

Amúgy tényleg nem értem, hogy miért nem adsz fel egy hirdetést, de a te dolgod.

A természet pedig sok mindent takarhat. Készülhet naptár is meg, vagy neked perverz képeket szép háttérel.

Vakon senki sem megy bele ilyesmibe, de tudom, én csak "beleugatok".

2018. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!