Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a rettenetesen rövid versecskéről :D?

Figyelt kérdés

Unokád


Gázkamrából véred hív,

Maszkon is csak szenet szív,

Nyögve bőgi tőkéd hőjét,

Mérges sugár perzseli bőrét,

Lomb árnyékba bújna,

Ha volna…



2018. márc. 14. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
A rim hol marad? Tartalom?
2018. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, annak ellenére is, hogy nem hiszem, hogy az embereknek köszönhető a globális felmelegedés (nincs erről készített statisztika, én pedig csak a tényeknek hiszek), de csiszolhatsz rajta, pl. "perzseli" helyett lehetne más szó, mondjuk "éri", vagy valami olyan, amivel kijön a ritmus. Az utolsó 2 soron is alakíthatnál, egyébként kreatívnak tartom. :)
2018. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az a ,,Nyögve bőgi tőkéd hőjét". Az mi akar lenni? Azon még lehet dolgozni szerintem, mert az egész versbe valahogy nem passzol, de amúgy jó.
2018. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as: Én úgy értelmeztem, hogy a felmelegedett Földön élő fiatalság a jelenkor azon embereinek köszönhetően fog szenvedni, akik anyagi érdekek miatt nem tesznek semmit a javulás érdekében, szóval szerintem beleillő. :)
2018. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rettenetes. Az a helyzet, hogy régen ha valaki tehetségtelen volt, akkor írt egy verset Leninhez. Mivel a téma szent volt, a vers sem lehetett rossz, azzal magát Lenint bántották volna meg. Ma ugyanez a helyzet, a senkik írnak a holokausztról, a cigányságról, a nők kirekesztéséről valami böffenetet, aztán persze az remek, mert megbántanák az érintetteket. Keress más hobbit.
2018. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!