Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes a Könyvmolyképző...

Érdemes a Könyvmolyképző Aranymosására szépirodalmi művet küldeni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ők főleg zsánerirodalommal foglalkoznak, és vannak könyveik, amik nem túl igényesek. A legtöbb olvasójuk nem is szépirodalmat vár tőlük. Viszont nagy, országos kiadó és minden évben meghirdetik az Aranymosást, ami nagyon jó lehetőség.

Azok a kiadók, amik szépirodalmat adnak ki, gyakran nem is fogadnak kéziratokat pl. Magvető, Európa kiadó. A Libri és Jelenkor nem jelzi a honlapján, hogy lehet-e hozzájuk küldeni kéziratot, de nem nagyon jelennek meg náluk mostanában első könyvesek.

Több novellám jelent már meg irodalmi folyóiratokban, pályázatokon is értem el jó helyezéseket, komolyan veszem az írást és jó kiadót szeretnék találni az első regényemnek, ezért vagyok bizonytalan.



2018. márc. 29. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2018. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Én az íráshoz adok a blogomon tanácsokat, ha érdekel. Bocs hogy reklámozom, de úgy gondoltam, érdekelhet:

[link]

2018. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Igen, be lehet küldeni szépirodalmat. Ilyet is megjelentetnek, de csak akkor, ha jó a dramaturgia. Ha viszont áll a sztori és öncélú, akkor nemet mondanak.
2018. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Én olvastam szépirodalmat, magyar írótól (vagy ami közel állt hozzá... attól függ, mit értesz alatta, ugye)

Gulyás Péter: A végtelen térségek hallgatása

Okváth Anna: Más állapotok

Istók Annának is volt ott könyve, a címre nem emlékszem

2018. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!