Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Megél valaki a festészetből...

Megél valaki a festészetből itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Úgy láttam a Vaterán vagy Galeria Savarian aki árul az tiszta röhej összegért adja el a műveit. Máshol meg nem tudja, úgyhogy szívás...
2018. ápr. 27. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A Duna plázában volt egy nőnek kiállítása, már a második, mert az elsőt kiárulta.

100ezer fölött voltak a képeinek az árai.

2018. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor a halandók nem. Köszi a válaszokat.

Amúgy ezekből kiindulva Mészáros Lőrincnek festeni sem kell mégis a bamba nézéssel is sokat keres.


Pont amire vágyok egy Orbán Viktor portré a nappaliba ;)))


Különben találtam egy kérdést, amire szintén ezt válaszolták, hogy hobbinak jó és anyag árban lehet eladni a festményt.


Amúgy kijelenthetjük, hogy a kézzel készített munka meghalt. Egy ismerősömmel is ezt beszéltük, ő zöldségtermesztő, azt mondta, ha nem lenne támogatás, nem csinálná, mert nincs ennek a munkának becsülete.

2018. máj. 8. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, a linkelt videót 50% poénként és 50% szomorú valóságként küldtem.

Sajnos ez mindig is így volt kérdező. De most valamivel jobb a helyzet a művészek számára, csak több területen is helyt kell állni.

Rengeteg művész manapság többféle munkát is vállal, egyszerre grafikus, festő, designer, tervezőgrafikus, concept artos, logótervező és még ki tudja mi. Az iparból mondhatni kiszorultak a művészi értékek, ha ebből akarsz megélni, akkor az anyagi érdekeid kell, hogy vezéreljenek.

Ennek hátránya, hogy sok esetben korlátoltnak érzed magad, de előnye, hogy ha egyszer befutsz iszonyat nagy pénzeket tudsz keresni, másrészt a művészi gondolataidból adódó kreativitásod segítségével le tudod nyomni a konkurenciát. :)

2018. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!