Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szóval van-e itt olyan akinek...

Szóval van-e itt olyan akinek minden álma, hogy színházi színész/rendező/dramaturg/forgatókönyvíró legyen?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, kezdetnek nagyon jó lenne, ha együtt dolgozgatnánk, (minél többen annál jobb) és összehoznánk valami színpadra valót amit majd most nyáron valahol elő is tudnánk adni bár ez még nyílván odébb van:D Nincsenek nagy színészi képességeim,de a fentebb említett többi dolog nagyon érdekel. Gondoltam olyanra is, hogy összefarikcsálunk egy színpadfélét, kivisszük valami térre és akkor ott. Meg, hogy hirdetést adunk fel és plakátokat tűzünk ki, hogy még többen legyünk, csak ezeket egyedül valahogy nincs nagy kedvem, de ha legalább valaki társulna hozzám..vannak barátaim, de őket ez nem vonzza.Na most csak pár dolgot leírtam az ötletek közül, ha valakit egy kicsit is érdekelne az írjon légyszi. Szerintem a távolság nem nagy gond, de személyes találkozókra nyilván szükség lesz, persze előtte azért kiderítjük egymásról, hogy pedofilok vagyunk-e:) Magamról is szivesen írok privátba, egyébként gimis vagyok.

2018. máj. 26. 21:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!