Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ottlik Géza: Iskola a határon....

Ottlik Géza: Iskola a határon. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Jó/nem jó, miért?

2018. jún. 5. 11:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Keine Spoiler pls
2018. jún. 5. 11:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó és bizonyos mértékig elfogult. Egy regény attól jó, hogy valós vagy kitalált történet úgy van megfogalmazva benne, hogy egyszerre szórakoztató, érdekfeszítő és tanulságos. Ottlik képes volt mindháromra. De egyes nézőpontjai sajátosak, ettől elfogult. De érthető, végigélte.
2018. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nagyon sajnálom, hogy azt már nem tudom megfogalmazni, hogy pontosan miért, mert évekkel ezelőtt olvastam, de arra emlékszem, hogy nagyon tetszett... Nekünk kötelező olvasmány volt a nyárra, és utána még jó sok nyáron eszembe jutott, hogy elővegyem, és újra elolvassam, de sosem maradt rá időm. Ne haragudj, ha nem voltam túl hasznos.
2018. jún. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!