Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Honnan tudom, hogy tehetséges...

Honnan tudom, hogy tehetséges vagyok?

Figyelt kérdés

Verseket írok 12 éves korom óta. Mikor visszaolvaosom az évekkel ezelőtti verseimet azt kell mondjam, hogy rémesek. A ritmus oké de a rímpárok egyszerűek és sokszor nem szól semmiről.

Elgondolkodtam. Mi van, ha most is rémes verseket írok, de erre később fogok rájönni, mikor érettebb (esetleg okosabb) leszek?

18/l



2018. jún. 8. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez egy kockázat. De nem szabad, h most, 18 évesen dönts arról, h folytatod-e v sem a versírást. Írd ki magadból, amit szeretnél, és majd 28 éves korodban, sok-sokszáz vers után mutasd meg egy költőnek, akiben megbízol.
2018. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kiadatni a verseid. Ha sikerül, akkor biztosan tehetséges vagy.
2018. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kérd ki szüleid,barátaid,ha van tesod akkor a tesod véleményét. Ők biztos igazat mondanak hiszen a jövödről van szó.
2018. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12 éves koromban kezdtem én is, ugyan nem versekkel, hanem prózákkal, 14 évesen elkezdtem verseket is írni, és most ennyi év után visszaolvasni elég borzasztó, 110 versem közül csak a legjobbakat hagytam meg, 30 maradt, azóta írtam hozzá mondjuk, de már nem úgy alkotok, mint régen, már mostanában több nap-több hét egy vers, folyamatosan átírom, alakítom, csiszolok rajta, amíg legalább nekem meg nem felel.

Nekem adott már kritikát költő is, ő azt mondta ne hagyjam abba. :D

Mondjuk én nem csak ehhez értek, írtam már novellát, forgatókönyvet, haikut és vannak regényvázlataim is.

Egyszerűen az irodalom minden részében imádok alkotni.

18/

2018. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Hasonló problémákkal küzdök, mint te. Ha van kedved, írj privátot, megmutathatnák egymásnak a verseinket.


L/19

2018. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!