Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Mivel rajzoljak lakkozatlan fara?

Most fogok ballagni es egy palinkatarto fadobozra kellene rairnom hogy "koszonjuk". Gondoltam kis viragos diszitesre is. Mehet filccel vagy festekkel, esetleg massal?

2018. jún. 11. 08:35  Privát üzenet  

A válasz
Főleg pirográfiával szoktak fára írni. Filccel szerintem semmiképpen; nem tudni, hogy mennyire lehet kontrollálni a szétterülő színt. Festékkel már esélyesebb, de azt pedig illik utána lakkozni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. jún. 11. 17:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom,sokat segitettel :)

# 2/2Időpont 2018. jún. 12. 01:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Képzőműv - melyek a lány és fiú arc lényeges sajátságai, miben térnek el egymástól? (És az életkornak megfelelő arcot hogyan rajzolják meg? )
Karriert akarok csinálni rajzolásból, de nem akarok nagyon realisztikus lenni. Akkor hogyan rajzoljak?
Hogyan legyek kreatívabb? Nem tudom mit fessek, vagy rajzoljak.
Mennyiért rajzoljak?
Kb.2 hete csak úgy spontán elkezdtem rajzolni, szerintetek van esélyem hogy jobban rajzoljak majd idővel?
Mit rajzoljak ami fejleszt? Hozzáértők? A tanulmányrajzok nem kötnek le, van ilyen?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!