Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok Avril tényleg...

Mit gondoltok Avril tényleg beképzelt?

Figyelt kérdés
Régen elég sokat hallgattam rajongtam érte , és mnost nemrég vettem észre yt-n hogy összejött vmi faszival dwe sztem bűnronda mikor először megláttam egyből az ugrott be hogy biztos van egy rakás pénzexd. és mikor rákerestem kijött h vmi milliárdos örökös. ez elég vicces. Szerintetek avril csak elakarja magát tartatni vagy mondjuk a családja olyan a palinak hogy nem ilyen alpári bunkók stb. hanem normális tisztességes emberek normális erkölccsel és azért van vele?Xd
2018. jún. 12. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy nő három dolog miatt házasodik:


Pénz

Pénz

És pénz


Ha még lány, akkor előfordul, hogy olyan elvetemült indok is elég hozzá, mint a szerelem. De Lavigne már rég nem kiscsaj.

2018. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
El akarja magát tartatni? Ő? Egy világhírű énekesnő. Neki is van épp elég pénze szerintem :D És egy nő nem csak a pénz miatt házasodhat.
2018. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2


Azért jobb biztosra menni, bármi történhet. A torrentek miatt már nem jön sok pénz a lemezekből, sokat kell haknizni, az meg sok energia. Jobb több lábon állni, ezt Avril is tudja.

2018. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek nincs igaza. Avril sokkal gazdagabb mint a férje :)))
2018. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4


Forrás?

2018. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Járj utána, és rájössz.
2018. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6


Forrás? (Te állítottál valamit, neked kell bizonyítanod)

2018. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"

Forrás? (Te állítottál valamit, neked kell bizonyítanod)"


Amennyiben fűződik hozzá érdeke, hogy meggyőzzön. De csak hülyének néz, és igaza van.

2018. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!