Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Budapesten tudtok mondani...

Budapesten tudtok mondani amatőr színtársulatot?

Figyelt kérdés

Olyan amatőr színtársulatot keresek Budapesten, amelyik a 2018/2019-es szezonra venne fel tagokat, vagy esetleg színjátszó kört, ami szintén tagokat keres. Előre is köszönöm a választ!

19/L



2018. jún. 19. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A visszakérdés az lenne, hogy az amatőr szó melyik értelmét használtad. :)

[link]

2018. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az amatőrt úgy értem, hogy nincsen színész végzettségem, és tapasztalatom is csak nagyon kevés, viszont kipróbálnám magam ezen a területen, esetleg ha kiderül, hogy nekem való, akár komolyabban is foglalkoznék vele a későbbiekben, de egyelőre csak belekóstolnék, és erre keresek lehetőséget. Így értettem az amatőrt :)
2018. jún. 21. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ugyanez, azzal a kiegészítéssel, hogy idén nyáron leszek 26 éves. Úgy alakult, hogy most akarom bepótolni a kamaszkoromat. Kb. mindenben ott tartok, mint egy kamasz.
2018. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még aktuális: a Budapesti Savoy Társulatot tudom ajánlani, szuper csapat.
2020. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!