Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 16 éves lány vagyok és idén...

16 éves lány vagyok és idén már nem de jövőre szeretnék nyári munkát mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Balaton közelében élek de strandi konyhán nem akarok és a szüleim is azt mondják valami normálisabb helyet nézzek.. Legszívesebben elsősegély nyújtó vagy esetleg vizimentősnek mennék de mentősnek inkább fiú kell.. Valami olyan munkát szeretnék ami közel áll a sporthoz elég sportos lány vagyok szívesen tartanék vízben edzéseket vagy valaki mellett sportban segíteni lehetséges ilyen munkát kapni ennyi idősen?
2018. jún. 21. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Menjél animátornak a strandra!

Bár a vízimentés se rossz... akkor, ha nem te rohansz a vízbe, hanem a parton élesztgeted a szerencsés fuldoklókat.

2018. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!