Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Léteznek a világon művészlélek...

Léteznek a világon művészlélek fiúk? Vagy olyanok, akiket érdekelnek a művészetek, a költészet?

Figyelt kérdés

Oké, nyilván igen. Ismerek is egyet. De őt el kell felejtenem.

Nem tudom igazából, hogy mit akarok elérni ezzel a kérdéssel... Azért nem írtam a "társkeresési problémák" kategóriába, mert nem szeretnék bepasizni. Csak megtudni, hogy vagytok-e itt egyáltalán...

Nem tudok túllépni a fiún. Pedig nagyon egyoldalú a dolog. Kész vagyok. Folyton csak rá gondolok. Szerelmes versek és szonettek százait írom hozzá, neki vagy róla, ő az inspiráció szentélyének élő megtestesítője. Szerelmes vagyok belé...

És az tetszett benne a legjobban, hogy értékelte a költői vénámat, mert ő maga is művész.

És csak szeretném tudni, hogy létezik-e hozzá fogható fiú. Vagy én már nem tudom, hogy mit akarok. Kissé zavaros ez az egész. Minden esetre köszönöm, ha végigolvastad. Ha gondolod, írhatsz. Ha kíváncsi vagy egy-két versemre, vagy a sztorira bővebben. Bár nem hiszem, hogy sok ilyen lenne.


(16 éves vagyok, egyébként.)



2018. jún. 27. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Létezek. Kb 200 verset írtam, elég jól rajzolok, és bőrműves művész vagyok. Kár, hogy korban nem passzolunk, mert a lányom lehetnél.
2018. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Kb. ugyanennyi voltam, amikor találkoztam egy ilyen fiúval. Annyi verset írt, hogy könyveket köttetett belőlük, saját pénzből magának, illetve akik szerettek volna belőle. Amúgy tapasztalatból mondom, hogy amiket most írsz, azok egy kalap szarok, majd később rájössz, de kell a tapasztalat, szóval nem rossz, ha gyakorolsz írni, és tanulsz a saját hibáiból.
2018. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Nem mondanám magam művésznek de imádom a verseket és már próbálkoztam nem egynek az írásával :/
2018. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
pl ha egyből az énekesekre gondoltál volna; vagy pl van Virtuózok műsor ott is olyan pajtik vannak szerintem. Szal mindenképpen vannak.
2018. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én fiú vagyok és bár a költészet nem az én világom, a festészetben eléggé benne vagyok. A lányt, akivel jelenleg együtt élek, itt ismertem meg a Művészetek kategóriában. Szóval lehet értelme itt keresgélned. :)
2018. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És bocsi, de nem hinném, hogy "egy kalap szarok" a verseim. Kicsit elhamarkodottan ítélsz meg így látatlanban, nem?

Nekem nem csak egy hobbi a versírás, hanem körülbelül az életem. Minden hozzá köthető. Kicsit büszke vagyok, igen. De csak az alkotásaimra. Leszarom, hogy beképzelt vagyok ezért.

2018. jún. 28. 06:27
 7/16 anonim ***** válasza:
A beképzeltség és a büszkeség pont nem ahhoz vezet, hogy jól írjál, vagy jól rajzoljál sajnos, vagy stb. Miután elkészült az alkotás, tedd félre, és később nézd át újra, frissen. 16 évesen nem hiszem, hogy hibátlan lenne amit leírsz, de majd pár év múlva úgyis rájössz. Add oda a műveidet olyan embernek, aki őszintén megmondja a véleményét, nem pedig szeretetből azt hazudja, hogy nagyon jó úgy ahogy van! Önkritika - sajnos meg kell tanulni ahhoz, hogy fejlődél.
2018. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy tökéletes. Mert nyilván nem az. De attól még nem egy rakás szar... Szerintem aki ilyen kifejezéseket használ olyan dolgokra, amik egy másik ember szívéből jönnek, az ne mondja meg nekem, hogy mi jó és mi nem. Akkor sem, ha ő jobb verseket ír, vagy idősebb. Bocsánat. Egyébként köszönöm a segítség szándékát, biztosan nem rossz ember, csak én reagálom túl, mint mindig...
2018. jún. 28. 15:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem sértegetni akartalak, annak a bizonyos költő srácnak a szavait használtam, akiről fentebb meséltem. Ő pl annyira szeretett volna őszinte kritikát kapni, hogy kamu fiókot is létrehozott, és álnéven kérdezte mások véleményét. Utólag beismerte, és én nem haragudtam rá. Szóval ja, csak segíteni akartam, de bocsánat, hogy nyers voltam!
2018. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Értem. Nos, én nem haragszom. Csak kicsit megsértődtem. De majd elmúlik. A korom miatt mindig sztereotípiákat zúdítanak a fejemre. És ismeretlenül mindenki azt hiszi, hogy közhelyekkel teli próbálkozásokat írok, talpig feketében járok, gyászolva az elvesztett szüzességem, és azt hiszem, hogy én aztán egyedi vagyok, holott úgy viselkedem, mint a kortársaim.

Pedig nem.😄

2018. jún. 28. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!