Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Csak nekem visszataszító ez a...

Csak nekem visszataszító ez a viselkedés kicsit?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=6EA-MIYY1bg&frags=pl%2Cwn


Gyönyörűen énekel, és nagyon jó ez a produkció, de mégis olyan visszataszító nekem az előadó viselkedése és a nézőké is, hogy kifelé pózolnak és a külsőségek mintáit követik. Azt megértem, hogy egy egész hatalmas zenekar kísér egy nagyon jó énekest, még azt is megértem, ha az énekes szépen felöltözik, és azt is megértem, ha nőiesen jön be a színpadra, hiszen nő, de hogy direkt miliméterről miliméterre kiszámítva rakja egymás elé a lábát hogy az erre az alakalomra készített ruhájában a lehető legkobban mutasson és pózoljon, ez szerintem nem az énekről és a művészetről szól, erre nem lenne semmi szükség. És ezek után ha valakinek tetszik a dal, mert gyönyörű, akkor minek kell beletapsolni az első néhány másodpercben, miért nem élvezik az emberek és tapsolják meg avégén, erre megintcsak nincsen szüksége senkinek, csak kifelé pózolás a nézők részéről, nem?



2018. júl. 26. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Rossz kedvedben talált téged ez a videó, semmi baj nincs ezzel. Ez nem kifelé pózolás, ennek az előadónak ez a stílusa. A közönség pedig azért tapsol, mert örömét fejezi ki, hogy a kedvenc számát hallhatja. Ez egy köszöntőtaps.
2018. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy köszöntőtaps, de ez egy nagyon rossz szokás, nem? És hogy a többeik rossz zsokását felveszik automatikusan az emberek az a kifelé pózolás.
2018. júl. 26. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tapsolással nem vagy egyedül, én is rühellem, ha a közönség beletapsikol a zenébe, de ez van.
2018. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%
Ez jo zene jo enek hozza is adtam a sajat listamhoz
2018. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem küldenéd át a listádat privátban?
2018. júl. 26. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mesterkélt, de jó. Köszi.
2018. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 A dzsesszben megszokott. Engem is zavar, bár én csak vegyes műfajú tévé adásban tapasztalom, annyiszor kibírom.

Szerintem ennek az előadónak a viselkedése tényleg mesterkélt.

Engem az idegesít, amikor komolyzene hangversenyen a tételközi szünetben tapsolnak. (Tudom, más műfaj).

2021. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!