Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Használt gitárt milyen fórumon érdemes vásárolni? Létezik aktív nagy forgalmú hangszer apró portál?

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, gitár

2018. júl. 26. 15:47  Privát üzenet  

A válaszok
Mojjo nevű felhasználó válasza:

[link]

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2018. júl. 26. 16:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát, elég gyér a felhozatal, és egy csomó üzleti hirdetés van az apróban, gyári új külföldről rendelve emg hasonlók

# 2/10Időpont 2018. júl. 26. 16:24 Privát üzenet

@2: Gyér a felhozatal? Több, mint 1200 (!) hirdetés van fent csak gitárokról, és akkor a többi hangszert nem is szamoltam. Ez nekem nem túlzottan tűnik gyérnek.

Akárhogy is, ez messze a legnagyobb magyar hangszeres apróhirdetés oldal. Más oldalakon (jófogás, hardverapró stb) találhatsz esetleg pár gitárt fent, ha szerencséd van, de ennyi.

# 3/10Időpont 2018. júl. 26. 16:44 Privát üzenet
Ennél nagyobb hangszeres apróhirdetési oldalt itthon nem találsz. Tudsz szűrni, nem kell végigböngészni a téged nem érdeklő hirdetéseket. Szétnézhetsz a Jófogáson, Vaterán is, ott is előfordulhatnak jó vételek.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2018. júl. 26. 20:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

én utazógitárt próbáltam és magánszemély helyett az apróban üzleti találatok jönnek fel

# 5/10Időpont 2018. júl. 26. 22:44 Privát üzenet

@5: Ja értem. A gond az, hogy olyan kategóriát keresel, ami bár létezik, mikroszkóp alatt is épphogy csak látható. Ilyen gitárokból valóban gyér lesz a kínálat sajnos.

# 6/10Időpont 2018. júl. 26. 22:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kétféle gitár van utazó és nem utazó :) nem tudom miért van kevés

# 7/10Időpont 2018. júl. 26. 23:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

de igazából az volt a bajom, hogy az apróban gyári újat hirdettek

# 8/10Időpont 2018. júl. 26. 23:12 Privát üzenet

@7: Én sem, pedig néha nekem is jól jönne egy jóféle utazógitár. De hát ez van sajnos. Illetve ez nincs.

# 9/10Időpont 2018. júl. 26. 23:14 Privát üzenet

ez a kétféle gitár van szöveg nagyon jó :D

épp nézegetem a használt autókat, és hát alig van néhány zsaporosec. Pedig kétféle autó van, Zsaporosec, és nem-zsaporozsec :)

ha nem ragaszkodsz a személyes kipróbáláshoz, próbáld meg ebay-ről is, én onnan vettem hasonló gitárt, ott árulnak többfélét, van használt is, és ezeknek sok esetben könnyebb-olcsóbb a szállításuk, mint egy rendes gitárnak, mivel kisebb helyen elférnek ugye

én vettem ebayről hangszert többször is, és sosem csalódtam, szerintem megéri kockáztatni, és "nem-kipróbálni"

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2018. júl. 28. 21:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen klarinétot érdemes vennem?
Egy első albumos zenekarnak hogyan érdemes beütemezni a terveit? Koncertezés, felvétel készítés stb.
Milyen hegedűt lenne érdemes vennem?
Ha panelban lakom és maximum 45 ezer forintom van, de akarok hangszeren játszani, akkor érdemes venni egy szintetizátort?
Hangszerválasztás előtt állunk, mit érdemes végiggondolni előtte? Milyen előnye és hátránya van a zongorának és a fuvolának?
Szeretnék megtanulni basszus gitározni. De nem volt még semmilyen hangszer a kezemben. Érdemes lenne bele kezdenem?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!