Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Használt gitárt milyen fórumon...

Használt gitárt milyen fórumon érdemes vásárolni? Létezik aktív nagy forgalmú hangszer apró portál?

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 15:47
 1/10 Mojjo ***** válasza:
2018. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát, elég gyér a felhozatal, és egy csomó üzleti hirdetés van az apróban, gyári új külföldről rendelve emg hasonlók
2018. júl. 26. 16:24
 3/10 Mojjo ***** válasza:

@2: Gyér a felhozatal? Több, mint 1200 (!) hirdetés van fent csak gitárokról, és akkor a többi hangszert nem is szamoltam. Ez nekem nem túlzottan tűnik gyérnek.


Akárhogy is, ez messze a legnagyobb magyar hangszeres apróhirdetés oldal. Más oldalakon (jófogás, hardverapró stb) találhatsz esetleg pár gitárt fent, ha szerencséd van, de ennyi.

2018. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb hangszeres apróhirdetési oldalt itthon nem találsz. Tudsz szűrni, nem kell végigböngészni a téged nem érdeklő hirdetéseket. Szétnézhetsz a Jófogáson, Vaterán is, ott is előfordulhatnak jó vételek.
2018. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én utazógitárt próbáltam és magánszemély helyett az apróban üzleti találatok jönnek fel
2018. júl. 26. 22:44
 6/10 Mojjo ***** válasza:
@5: Ja értem. A gond az, hogy olyan kategóriát keresel, ami bár létezik, mikroszkóp alatt is épphogy csak látható. Ilyen gitárokból valóban gyér lesz a kínálat sajnos.
2018. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kétféle gitár van utazó és nem utazó :) nem tudom miért van kevés
2018. júl. 26. 23:12
 8/10 A kérdező kommentje:
de igazából az volt a bajom, hogy az apróban gyári újat hirdettek
2018. júl. 26. 23:12
 9/10 Mojjo ***** válasza:
@7: Én sem, pedig néha nekem is jól jönne egy jóféle utazógitár. De hát ez van sajnos. Illetve ez nincs.
2018. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez a kétféle gitár van szöveg nagyon jó :D

épp nézegetem a használt autókat, és hát alig van néhány zsaporosec. Pedig kétféle autó van, Zsaporosec, és nem-zsaporozsec :)


ha nem ragaszkodsz a személyes kipróbáláshoz, próbáld meg ebay-ről is, én onnan vettem hasonló gitárt, ott árulnak többfélét, van használt is, és ezeknek sok esetben könnyebb-olcsóbb a szállításuk, mint egy rendes gitárnak, mivel kisebb helyen elférnek ugye

én vettem ebayről hangszert többször is, és sosem csalódtam, szerintem megéri kockáztatni, és "nem-kipróbálni"

2018. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!