Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek a digitális vagy...

Szerintetek a digitális vagy a sima papírra rajzolás jobb? Nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

2018. júl. 29. 11:49
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Talán maradi vagyok de a sima papír. Rengeteg gyönyörű digitális vagy digitálisan színezett rajzot láttam már és lenyűgözőek tudnak lenni, viszont mindig van valamiféle hiányérzetem. Pedig tudom hogy rengeteg munka van bennük. De lehet hogy csak azért mert én magam csak papíron rajzolok.
2018. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőhöz kell tehetség, egyiket sem tudnám csinálni, mert nem ebben vagyok tehetséges, de szerintem a papír, nekem sokkal jobban tetszik, bár lehet régimódi vagyok.
2018. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs ilyen, hogy jobb vagy rosszabb, én se tudok választani. Hangulat és célfüggő, hogy melyikhez nyúlok, pár a digitális alkotásban még elég kezdőnek vallom magam, azzal csak pár éve próbálkozok vele. Mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya, ahogy a különböző tradicionális médiumoknak is.
2018. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nincs, hogy jobb vagy rosszabb. Én jobban szeretek papíron rajzolni, nekem könnyebb úgy.
2018. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én jobban szeretek digitálisan, ott könnyebb javítani ha valamit elrontasz. Papíron is szeretek, mert annak teljesen más hangulata van.
2018. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!