Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek a The Beatles,...

Kiss Botond 1994 kérdése:

Szerintetek a The Beatles, vagy a The Verve zenekarok tagjai jobbak technikailag? Kérlek most ne gyertek a többi együttessel, kizárólagosan őket hasonlítsuk össze!

Figyelt kérdés

Elsősorban szakmabeliek véleményére lennék kíváncsi, megjegyezném, én mindkettőt szeretem. A két legnagyobb kedvencem. :)

Zeneileg belőlük inspirálódom, így fontos lenne néhány hozzáértő szakember kritikája velük kapcsolatban.


Összehasonlítási alapok:

Lennon-McCartney VS. Richard Ashcroft - dalszerzés

Lennon-McCartney VS. Richard Ashcroft - ének, vokál

George Harrison VS. Nick McCabe - lead gitár

Paul McCartney VS. Simon Jones - basszusgitár

Ringo Starr VS. Peter Salisbury - dob


Kérlek indokoljátok is észrevételeiteket, az apróbb eltéréseket, miérteket!


Tudom, elég szubjektív dolog két zenekart összehasonlítani, én viszont szakemberek/zenészek/bandatagok szemszögéből szeretnék jobban belelátni a tagok tevékenységébe. (technika, tudás)

Effektíve egy dobosnak, vagy basszistának, aki ráadásul objektíven, elfogulatlanul tud tekinteni ezekre az együttesekre, - biztos érdekes észrevételei lennének, leginkább az adott együttesek tagjai - skilljeinek tekintetében.

Várom az értékes véleményeket, meglátásokat! :)



2018. aug. 3. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Beatles
2021. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!