Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akinek van rá 5 szabad perce,...

Akinek van rá 5 szabad perce, az véleményezné ezt a nagyon amatőr írásokat?

Figyelt kérdés

Nem kell sokat várni, nem vagyok író, sem költő, egyszerű emberi indulatok szülte sorok, így vezettem le a feszkót.



A játék nem fairplay, taszít a szándék,

mozdul lassan a marionette...

Tied az álom, neked ezt szánom.

Enyém a szíved, az ami lett.

Remeg az ideg, szalad az idő,

a húsomba vágott mélyen a zsineg.

Rózsának látszott, vérzik a szived,

a betonból már csak a gaz ami kinő...

Igazak álma, köszön az aszfalt,

ha tehetné örökre magába zárna.

Beinná véremet, elnyelné lépteim,

síromon tövisből koszorú várna.

Nem vagyok kezdet, nem vagyok a vég,

sebemre könnyeit nem szórja az ég.

Leszek még vihar ami úgy tombol,

hogy megfagy a véred ha elindul feléd.



Emlékek marnak a húsomba éjjelente,

hogy ti nekem semmit, nektek mindent én jelentek.

A földet szórom rátok és eltemetek szitkokat,

szétnézek, de nem látok semmi mást, csak titkokat.


2018. aug. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szép, nekem tetszik.
2018. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is tetszik
2018. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A neved valahogy nem illik ehhez az íráshoz.
2018. aug. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%
Szerintem jó lett, de a vége felé (Nem vagyok kezdet, nem vagyok a vég, sebeimre könnyeit nem szórja az ég.......Emlékek marnak a húsomba éjjelente, hogy ti nekem semmit, nektek mindent én jelentek...) kicsit egy pszichopata sorozatgyilkos gondolataira emlékeztet.
2018. aug. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A felhasználónév egy gyermekkori viccből ered, amin annyira nevettem akkor, hogy megjegyeztem, és mikor regisztráltam épp eszeme jutott.Tudod azt gondolom, hogy az emberek ritkán hajlandóak mögé tekinteni egy névnek, vagy arcnak, hajlamosak előre ítélkezni, és hatalmasakat tévedni.Ezt nem szeretném ha magadra vennéd, csupán valakit eszembe juttattál.


Nos, nem vagyok pszichopata, kifejezetten a mentálhigéniás életmód felé törekszem, a sorok megtörtént események alapján íródtak, és nem a gyilkosságvágyat, hanem a múlt eltemetését hivatottak kifejezni.


Köszönöm, hogy kifejtettétek a véleményeteket, és azoknak is, akiknek tetszett, meglepődtem.

2018. aug. 6. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szoktalak látni tevékenykedni más topikban is:D Mindig kíváncsi vagyok az ilyen furcsa nevű felhasználókra, de hidd el megértem, én is hat éve regisztráltam, és sokat változott azóta a világ :) de bocsánat, hogy eltértem a tárgytól.

Szerintem is jók, bár nekem inkább a második tetszik, egyébként érdekes képeket használsz, annyi hogy kicsit a "történetszövésre" még jobban odafigyelnék. Tudom, hogy ez nem regény, de én is sokszor vagyok úgy a saját verseimmel, hogy túl sejtelmesre vagy kibogozhatatlanra sikerednek, vagy van bennük valami logikai bukfenc. De tényleg teljesen jók :)

2018. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, abban a bizonyos topicban van mit csinálni...


Köszönöm az építő hozzászólást.:)


A fanklubbom már szervezés alatt, ott majd mindent megtudhatsz rólam amire kíváncsi vagy, addig is kérdezz bátran.

2018. aug. 6. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!