Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Deviantart feltoltes probléma?...

Deviantart feltoltes probléma? Sikeres majd nem találja az oldalt?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam profilt és fél akartam tölteni egy digitális rajzomat. Ramegyek a submit now lehetőségre, kiirja jobb alsoba sikeres és utána pár másodperc múlva hogy ooops az oldal nem található. Mi lehet a probléma? Valaki tudna segíteni?

2018. aug. 14. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Művészeti szempontból érdekel?
2018. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretném az oldalon megosztani a képeimet, és ehhez szeretnék segítséget. Hiába próbáltam feltolteni többször is, nem ment.
2018. aug. 14. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy művésznek is illik tudnia, hogy ez számítástechnikai probléma.

Tehát akkor oda kellene feltenni a kérdést. Nem?

Amúgy miért nem őket kérdezed?

2018. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért, amiért sokan az orvos helyett a gyakorin kérdezik mi a bajuk. Vagy a diakok a leckét meg magyarázatot ahelyett hogy a tanar hoz mennének. Igazabol kb minden kérdést fel lehetne tenni máshol. Tisztában vagyok vele, hogy számítástechnika. Viszont az oldal rajzzal foglalkozik, és egy olyan valaki aki rajzol és nézi ezt az oldalt előbb talál rá ebben a témában a kérdésemre, mintha a számítástechnika témába tennem. Itt, ebben a kategóriában nagyobb eséllyel jártasak a Deviantart oldalban, és lehet már valaki más is találkozott ezzel a problémával és tud segíteni.


Egyébként meg ha más is ezzel találkozik a jövőben a kulcsszavak alapján megtalalhatja a kérdésemet. Es ha kapok rá választ akkor segítséget is a probléma megoldáshoz :D

2018. aug. 14. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!