Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Honnan tudhatom, hogy tehetség...

Honnan tudhatom, hogy tehetséges vagyok?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta rajzolok, szeretem is csinálni. Sokan mondják, hogy ügyes vagyok, de nem az osztálytársaim, és nem is az anyukám fogja ezt "eldönteni". Hiszen nem vághatják a fejemhez, hogy béna vagyok. De akkor honnan kaphatnék építő kritikát?

2018. okt. 7. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
rajztanár? kérdezd meg tőle, hogy hol tudnál fejlődni, járj külön képzésre is -ott már kiderül, hogy érdemes ezzel foglalkozni, sok időt tölteni a gyakorlással - mert az kell a tehetséghez.
2018. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Rajzpályázatokra is küldhetsz be rajzokat. Én voltam olyan rajzversenyen is, ahol a helyszínen kellett rajzolni.
2018. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az önkritika mindig a siker egyik titka. Ha látod, hogy milyen hibákat vétettél, akkor tudni fogod, hogy merre kell továbbfejlődnöd. Az már régen rossz, ha magadtól nem jössz rá olyan alap hibákra, amiket más egyből meglát. Lásd előre a hibákat, tudd, hogy miket tehetnek szóvá és ha ezek után valaki olyat mond, amire nem gondoltál, akkor fontold meg az igazát. A legjobb eset az, amikor te magad látod a hibákat, de hiába kérdezel meg tucatnyi embert, nem veszik észre. :) Ha idáig eljutsz, akkor az már egy nagyon jó jel.
2018. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
A tehetség édes kevés...
2018. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es neked a lepontozáshoz van tehetséged? és itt gyakorlod? miért pontoztad le az 1-est?
2018. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A tehetségest arra mondják, aki nagyon ért hozzá, mert láthatóan régóta csinálja.


Az ne érdekeljen, hogy random emberek mikor mit állítanak rólad. Csak az, hogy magadhoz képest fejlődj.

2018. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
69%
Úgy is van egy ázsiai aki tehetségesebb nálad....
2018. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!