Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Létezik olyan hogy a rajzaim...

Létezik olyan hogy a rajzaim nem fotogének?

Figyelt kérdés
Megrajzolom tetszenek de lefotózva már borzasztóak ? Miért van ez

2018. nov. 24. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Muti!
2018. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek az ilyesmihez, de mindenképp számít a fény, a szög, a távolság, a fényképeződ tudása, utómunkálattal is lehet rajta segíteni, kiemelni a vonalakat, kontraszt stb.

Én is szívesen megnéznék egy képet.

2018. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Miért is kell lefényképezni egy rajzot?

Nem véletlenül szokták ezt lapolvasóval megoldani. Nagyon komoly fényképező és objektiv kell ahhoz, hogy normális, torzitásmentes képet lehessen lőni róla, a fényekről nem is beszélve.

2018. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
79%
Próbáld szkennelni. Fotózva sosem lesz ugyanaz az élmény.
2018. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rendben akkor úgy látszik nem a szemem csal.

Nem fektettem nagy energiát a lefényképezésükre mellesleg , majd megpróbálom géppel és fényekkel. Ezek sima telefonos képek a többiek számára :) (nem elfelejteni hogy hobbi rajzos vagyok):

[link]

2018. nov. 24. 22:22
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Telefonnal fényképezni... LOL
2018. nov. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
olvass utána a reprográfiai fotózásnak, ha torzítás mentes képeket akarsz, vagy használj scannert
2018. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Azért mert torzak a rajzok. Oldalnézetből mikor rajzolod jobbnak tűnik. Ezérrt szoktam folyamat közben lefényképezni,és az eredeti kép mellé rakni,hogy felfedezzem a hibákat,aztán kijavítsam. Elég ha lefényképezed telefonnal,megnézed,és látni fogod a hibákat. Mert olyan mintha távolról néznéd.
2018. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fényképezővel is nagyon szépen le lehet fényképezni egyébként,ha egy kicsit jobb minőségű mint egy telefon. Én azzal csinálom évek óta. Fontos hogy éles napfénynél csináld,pontosan felülről,hogy ne torzítson rajta. Utána photoshoppban lehet korrigálni a fényt,kontrasztot,mert a fényviszonyok miatt lehet túl sötét,vagy világos,a képen és eltorzítja az eredeti rajzodat.
2018. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért mert belenézted magad. Ha távolabbról/fejjel lefele/ tükörben stb nézed meg a saját rajzod jobban észreveszed a hibákat. A fotózásnàl is ez érvényesül szerintem.
2018. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!