Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Építő jellegű kritika, esetleg...

Építő jellegű kritika, esetleg vélemény?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem írni, mindenfélét. Mivel most a tanulás mellett nincs időm semmi hosszabb, nagyobb kaliberű dologgal foglalkozni, kipróbáltam egy teljesen más formát. Elkezdtem kis versecskéket írogatni szabadidőmben. Nagyon kíváncsi vagyok, ki mit gondol, ki mit tud javasolni. Viszont ez nekem eléggé személyes, ezért nem szeretném olyanoknak megmutatni, akik ismernek :D (tudom, ez kicsit furcsa) De érdekel, mit gondolhatnak róluk az olvasók. A kedvencemet kirakom, várom a véleményeket, kritikákat! ;)

CSAK ŐSZINTÉN!


Feketelyuk


Zavart vagyok, részeg, árva

Átölelem magam gyengén és hidegen

Remegve, sírva, fájva

Melengetem szívem egy jéghideg tűzhelyen


Lassan, csendben elolvadok,

A komor komolytalanságba veszve

Viszik testemet sötét dalok,

Sötét helyre, sötétben, messze…



2018. dec. 8. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van benned költői véna és a vers is pofás lett, de nem az igazi.Legalábbis számomra.
2018. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, főleg az első versszak. A második nekem picit olyan, mintha nem töltöttél volna sok időt a szavak keresésével, nem igazán vannak a helyükön.
2018. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó.
2018. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, mint az első válaszoló.

Az olvasás alatt úgy érezetem, hogy lehetne jobb is és többre is képes volnál.

Ezt dícséretnek szánom, mert benned van valami. A legtöbb amatőr próbálkozásra kapásból rámondom, hogy tartalmatlan, közhelyes, silány gondolatok össze-visszasága. Vagy groteszk mű termékek.

2018. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Van benned kötői véna, csak csiszolgatni kell, csak így tovább, sok sikert kívánok!
2018. dec. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Vad-Ász ***** válasza:
100%

Én is szeretek írni és vannak verseim is,

A verses pedig jó.

Azért csak jó mert érzem hogy erőltetett a rím.Nem kell mindig kihozni a rímet. Lehet ilyen is

a

x

a

x

Az x az az hogy nem rímel (a másik x re se)

.

Az első versszak :

Első sor : nem kell az "és"


Második versszak:

"Elolvadok" helyett olvadok


.ennél a versszaknál cseréli fel a sorokat

1

3

2

4

.

.

.

Sokáig agyaltam mi az ami nem függ össze , de leesett, picit összekeveri a helyzeteket az a két sor.


.

Írj privát üzenetet és birok segíteni ilyenekben.

2018. dec. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagy így?


Zavart vagyok, részeg, árva

Remegve, sírva, fájva

Átölelem magam, gyengéden fázva

Melengetem szívem egy összetört világban.


Lassan, csendben elolvadok,

Viszik testemet sötét dalok,

A komor komolytalanságba veszve

Sötét helyre, sötétben, messze...

2018. dec. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, mindegy az tök szuper, amit írt a 6. válaszoló.

Csak nekem valahogy a tűhelyes sor nem tetszik. (de ez az egyéni problémám).

2018. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fuu, nagyon köszi mindenkinek. A rímekkel én is úgy vagyok, hogy nem szerves részei a verseknek, csak ez most pont ilyenre sikerült 😂 Sok olyat írtam, ahol alig figyeltem, hogy cseng össze a sorok vége, és spontán, szabad, "összevissza" versek lettek. Viszont szeretek kísérletezni, szótagszámokkal és rímekkel. Tudom hogy a versírás egyik fontos része, hogy ne legyen erőltetett, és spontán legyen, de szeretek kipróbálni mindenféle formát. Meg azért fontos az is, hogy kinézzen valahogy az a költemény 😂😂😂 Nagyon örülök hogy máris ennyien válaszoltatok, mindegyik vélemény nagyon sokat segít
2018. dec. 9. 10:15
 10/11 anonim válasza:
Szerintem van benned tehetség.
2021. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!